Baraj Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var? İşte o İsimler

Baraj Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var? İşte o İsimler

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Türkan Şoray’ın kızı Yağmur Ünal’ın şu günlerde üzerinde çalışmakta olduğu bir proje var. Proje ise daha önce Türkan Şoray’ın başrollerini de yer aldığı Baraj filminin dizi olarak televizyon ekranlarında sunulması. Baraj dizisi oyuncu kadrosunda ise kimlerin olacağı merak konusu oldu. Baraj dizisi oyuncuları ile ilgili bazı isimlerle görüşüldüğü biliniyor. İşte merak edilen Baraj dizisi oyuncu kadrosu.

Sefa Önal’ın kaleminden çıkan ve yönetmen koltuğunda Orhan Aksoy’un oturduğu Baraj filmi yepyeni yüzlerle baraj dizisi olarak seyirci ile buluşacak. Baraj filminde Türkan Şoray, Tarık Akan, Naser Malek Motiee ile birlikte rol almıştı. Şimdi sevilen film dizi olarak evlerimize konuk olmaya hazırlanıyor.

Baraj filminin konusu neydi, bizi nasıl bir dizi bekliyor? Baraj filminde bir ustabaşının(Naser Malek Motiee) genelev çalışanıyla(Türkan Şoray) olan aşkı anlatılır. Bir baraj inşaatında ustabaşı olarak çalışan Nazım ile genelev güzeli Aysel gönül postası aracılığıyla mektuplaşmaya başlarlar. Kendini tanıtmaya utanan Nazım, çalışanlarından Orhan’ı(Tarık Akan) kendisi olarak tanıtır. Aysel’in şantiyeye gelmesiyle olaylar hızla gelişmeye başlar.

 

Baraj dizisinde de aynı konu ve hikaye üzerinden bir senaryo hazırlanacak. Dizi uzun süreli bir proje olduğu için filmin ana konusundan farklı bir senaryo karşımıza çıkabilir. Ek karakterler, farklı mekanlar ve tabi ek hikayeler ile senaryo uzatılacaktır. Tabi Baraj dizisinin çekim yerleri de özenle seçilecek. Dizinin şuan için iki isimle görüşmede olduğu gelen bilgiler arasında.

Baraj Dizisi Oyuncu Kadrosu

Bu isimlerden birisi Burcu Biricik ve diğer ise Kaan Urgancıoğlu. Burcu Biricik’in daha önceki dizileri reyting kurbanı olduğu için güzel oyuncunun dizilere mesafeli olduğu şuan için sinema filmleri ile ilgileneceği biliniyor. Tabi böyle bir teklife ne der bilmiyoruz. Baraj dizisi oyuncu kadrosu netleştikçe haberimiz güncellenecektir. Takipte kalın.

Etiketler: baraj dizisi kim kimdir baraj dizisi oyuncuları burcu biricik kaan urgancıoğlu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL