Barbaros Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var? Konusu ve Kanalı?

Barbaros Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var? Konusu ve Kanalı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Yeni Diziler

Trt 1 ekranlarında 2020 yılı içinde yayın hayatına başlamaya hazırlanan Barbaros isimli dizi için birçok ünlü isimle görüşmeler yapıldı. En son Çağatay Ulusoy ile el sıkışan Es Yapım Barbaros için corono virüs sonrasında sete çıkacak. Güçlü bir dönem dizisi olan Barbaros dizisinin senaryosunu Cüneyt Aysan, Ozan Aksungur ve Oğuz Ayaz yazacak. Barbaros Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Kanalı nedir?

Barbaros dizisinin yönetmen koltuğunda ise süpriz bir değişiklik olmazsa ünlü yönetmen Taylan Biraderler oturacak. Barbaros dizisinin konusu ne olacak? Barbaros dizisi bir dönem dizisi olması açısından konusunun Kaptan-ı Derya olarak anılan Barbaros Hayrettin Paşa’nın hayatı olacağı düşünülmektedir.

Barbaros dizisince Çağatay Ulusoy başrollerde yer alacak.

Barbaros Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Başrol Oyuncusu Çağatay Ulusoy Kimdir?

Çağatay Ulusoy manken sinema ve dizi oyuncusudur. 23 Eylül 1990’da İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Çağatay Ulusoy’un boyu 1.90 cm kilosu ise 81 kg’dır. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Sulama Sistemleri bölümünde tamamlamıştır. Terazi burcu olan Çağatay Ulusoy 2011 tarihinde Best Model Of Turkey’de birinci olarak seçilmiştir.

Oyunculuk hayatına ilk kez Show Tv’de yayınlanan Adını Fediha Koydum dizisinde canlandırdığı “Emir”karakteri ile başlamıştır. Çağatay Ulusoy daha sonra yine Show Tv’de İçerde dizisinde başrol oynamış “Sarp” karakterine hayat vermiştir. Ayrıca yakışıklı oyuncu Vahide Perçin ve Altan Gördüm’ün sanat okulundan ve Ayla Algan’dan oyunculuk eğitimi almıştır.

Birçok dizi projesinde yer alan Çağatay Ulusoy Anadolu Kartalları adlı filmde “Üsteğmen Ahmet Onur”karakterini ve 2015 yılında Delibal filminde ise “Barış” karakterini canlandırarak sinema dünyasındada varım demiştir. Star Tv’de yayınlanan Medcezir dizisinde “Yaman Koper” karakteri ile güzel oyuncu Serenay Sarıkaya ile başrolü paylaşmıştır. Kariyerine modellik ile başlayan Çağatay Ulusoy yer aldığı dizi ve sineme projeleri ile kısa sürede izleyicilerin kalbini kazandı sevilen ve tanınan biri oldu.

Etiketler: barbaros dizisi hangi kanalda barbaros dizisi konusu barbaros dizisi oyuncu kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL