Barbaros Dizisi Oyuncuları, Kim Kimdir? **2020

Barbaros Dizisi Oyuncuları, Kim Kimdir? **2020

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Barboros dizisi oyuncuları seçiminde sona gelindi. Ciddi bir prodüksiyonun eseri olan Barboros dizisi oyuncuları kadrosu netlik kazanmaya başladı. İşte Barbaros dizisi oyuncuları ve karakterleri.

Barbaros Dizisi Oyuncuları

Trt1 de yayınlcak olan Barboros dizisi oyuncu kadrosu netlik kazanıyor. Es Film tarafından çekilen Barboros dizisi yeni bir tarihi dönem dizisi olarak ekranlara gelecek. Barboros dizisi oyuncu kadrosunda yine önemli isimler var. Yeni sezonda ses getirecek olan dizi için cast çalışmalarında sona gelindi. Barbaros Dizisi oyuncu kadrosunda kimler var?

Barbaros Dizisi Oyuncu Kadrosu

Es Film’în hazırladığı tarhii dönem dizisi Barbaros oyuncu kadrosunda Engin altan Düzyatan ile Ulaş Tuna Astepe ilk dikkat çeken isimler arasında. Oyuncularla anlaşma sağlayan yapım şirketi diğer oyuncu seçimlerine hız kesmeden devam ediyor. Yeni oyuncu haberleri geldikçe yazımıza eklenecektir. Peki Barbaros dizisi kim hangi karakteri canlandıracak?

Barbaros Dizisi Karakterleri

Tarihi dönem dizisi Barbaros’ta Barbaros Hayrettin Paşa karakterini Ulaş Tuna AStepe canlandırırken Oruç Reis karakterini ise Engin Altan Düzyatan canlandıracak.

Etiketler: barbaros dizisi oyuncu kadrosu Barbaros Dizisi Oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL