Barış Akarsu’nun Kız Arkadaşı Kim? Kaza Anında Kavga Etti mi?

Barış Akarsu’nun Kız Arkadaşı Kim? Kaza Anında Kavga Etti mi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşan 2. Sayfa programına katılan şarkıcı Deha ilginç bir iddiayı ortaya attı. Şarkıcı deha geçtiğimiz yıllarda hayatını kaybeden arkadaşı şarkıcı Barış Akarsu’nun ölümü ile ilgili şok bir detay paylaştı…

1979 Amasra doğumlu olan Barış Akarsu 2007 yılında geçirdiği trafik kazası nedeni ile hayatını kaybetmişti. Aradan geçen 11 yıl sonrasında ise şarkıcının ölümü ile ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı. Şarkıcının arkadaşı Deha katıldığı 2. Sayfa isimli programda şarkıcının ölmeden önce kız arkadaşı ile telefonla tartıştığını ve bu kavga nedeni ile kaza yaptığını söyledi.

Şarkıcı Deha Bilimlier programda kaza ile ilgili şunları söyledi; ”Kaza Bodrum’da oldu. Biz duyduğumuzda inanamadık zaten hastanede yattık. Ben Bodrum’daydım Barış’ta yanıma gelecekti. Yolda kız arkadaşıyla kavga ediyor sonra geri dönmeye kalkışıyor o anda da kaza yapıyorlar. Kız arkadaşı da kazada hayatını kaybetti…”

Barış kız arkadaşı Zeynep’ten bir süre önce ayrılmıştı. Birbirlerini çok seviyorlardı. Bir süre sonra Barış’ın doğum gününde yeniden barışmak için Zeynep Bodruma gelmişti. Barış’ta Zeynep ile arkadaşı Nalan Kahraman’ı almak için havaalanına gitmişti. Dönüşte yemek yemişler aracı Zeynep kullanacaktı.

Acami olduğu için aracı önce kaldıramadı. Tanıklara göre otopark görevlisi “abi istersen sen kullan” demiş. Ama Barış “kullanır kullanır” diyerek yola devam etmişler. Deha’nın iddiasına göre araçta kavga ediyorlarmış. Doğru mudur tartışılır anca bana sanki magazinel bir haber gibi geldi. Barışmak için Karadeniz Ereğlisi’nden kalk Bodruma gel. Güzel bir yemek ye. Partinin yapılacağı otele giderken araçta kavga et.  Size de garip gelmedi mi!!!

Etiketler: barış akarsu Barış Akarsu nasıl kaza geçirdi Barış Akarsu'nun kız arkadaşı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL