Barış Arduç Çukur’dan Ayrıldı! Barış Arduç’un Yeni Dizisi Ne?

Barış Arduç Çukur’dan Ayrıldı! Barış Arduç’un Yeni Dizisi Ne?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Barış Arduç’un yeni dizisi ne? Çukur’da Arık Böke Erdenet Cumali tarafından öldürüldü. Arık diziden ölerek ayrıldı. Barış Arduç’un yeni dizisi merak ediliyor!

Çukur Arık Böke (Barış Arduç) Öldü mü, Diziden ayrıldı mı?

Çukur’un son bölümü yine nefesleri kesti. Cumali intikam hırsıyla Arık Böke ile çatıda karşılaştı. Cumali ve Arık Böke’nin karşı karşıya geldiği dövüş sahnesinde Arık, Cumali’nin ölen bebeğinden bahsedince Cumali silahını çekti ve Arık Böke’yi vurdu. Arık vurulduktan sonra çatıdan düştü ve öldü.

Çukur Arık Böke Neden Öldü, Neden Diziden Ayrıldı?

Dizi severler Arık Böke’nin ölmesine şaşırdı. Neden öldüğü yönünde sorular sormaya başlayan Çukur severler Arık Böke Barış Arduç neden ayrıldı sorusunu araştırdık. Senaryo gereği Arık karakterini canlandıran Barış Arduç ölerek diziden ayrıldı. Zaten kısa süreli diziye giriş yapan Barış Arduç Çukur’daki hikayesini tamamladı. Senaryo gereği ölerek diziden ayrıldı. Peki Barış Arduç’un yeni dizi ne?

Barış Arduç’un Yeni Dizisi Ne?

Barış Arduç’un Çukur’da canlandırdığı Arık Böke karakteri ölünce akıllara Barış Arduç’un yeni dizisi ne sorusu geldi. Barış Arduç hangi dizide oynayacak? Yakışıklı oyuncu Barış Arduç yeni projeler için teklifler alıyor. Yeni sezonda için bir müddet dinlendikten sonra yeni teklifleri değerlendirecek olan Barış Arduç yakında zamanda yeni bir dizi ile ekranlarda olacak. Şuan için yeni dizisi belli olmayan Barış Arduç kısa bir dinlenme dönemine girecek.

Gelen bilgilere göre yeni dizi tekliflerini menajeri vasıtasıyla değerlendiren Barış Arduç hikayesini sevdiği bir dizi ile anlaşma sağlayacak. Barış Arduç’un yeni dizisi ile ilgili detaylar kısa süre sonra yazımıza eklenecek.

Etiketler: Barış Arduç Yeni Dizisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL