Bartu Küçükçağlayan’ın Sevgilisi Merve Özgüle Kimdir? Ne İş Yapıyor, Yaşı, İşi!

Başarılı oyuncu Bartu Küçükçağlayan uzun süre birlikte olduğu sevgilisi Merve Özgüle ile hayatını birleştirme kararı aldı. Gelen bilgilere göre Eylül ayında sade bir törenle evlenecek olan çiftimiz şimdiden magazin dünyasının merkezine oturdu. Peki Merve Özgüle kimdir, ne iş yapar?

Sonbaharda evlenme kararı alan çift şimdiden nikah hazırlıklarına başladı. Klinik Psikolog, Çocuk ve Ergen Psikoterapisi olan sevgilisi Merve Özgüle ile eylül ayında evleneceği söylenen Bartu’nun sevgilisi kimdir?

Bartu Küçükçağlayan’ın Sevgilisi Merve Özgüle Kimdir?

Merve Özgüle klinik psikolog olarak görev yapmaktadır. Aslen Boğaziçi Üniversitesi’nden Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden yüksek onur derecesiyle 2012’de mezun olan Özgüle yüksek lisans eğitimini ise İstanbul Bilgi Üniversitesi Çocuk ve Ergen Klinik Psikoloji’nde yapmıştır. Klinik Psikolog, Çocuk ve Ergen Psikoterapisi olarak kariyerine devam etmektedir.

Okul yıllarında Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Kliniği , Prof. Dr. Bengi Semerci Enstitüsü ve PSI Gelişim, Eğitim ve Araştırma Merkezi’nde stajyer olarak çalışmıştır. Yine yüksek lisans döneminde psikolojik danışmanlık merkezinde iki yıl staj yapmıştır. “Çocuklarda Şiddet Algısı’ konulu bir projede yer almış ve yüksek lisans tezini de bu çalışma üzerine yazmıştır. Çocuklarla ve ergenlerle psikodinamik yönelimli terapi çalışmalarına devam etmektedir.

Merve Özgüle Resimleri?