Bay Yanlış Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Kanalı

Bay Yanlış Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Kanalı

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Tüm diziler korona virüs nedeni ile çekimleri durdururken yeni bir dizi haberi de kulislere düştü. Bay Yanlış ismi ile ekranlarda boy gösterecek olan ve romantik komedi türünde ekranlara gelmesi beklenen dizinin kadrosu, konusu ve kanalı da belli oldu. İşte yeni dizi Bay Yanlış ile ilgili merak edilenler.

Dizinin kanalı Fox Tv olarak kararlaştırıldı. Gold film tarafından hazırlanan dizinin yönetmenliğini Deniz Yorulmazer yaparken dizinin hikayesini ise Aslı ve Banu Zengin kaleme aldı. Dizinin başrollerinde Can Yaman ve Özge Gürel yer alıyor. Gelen bilgilere göre Özge Gürel dizide hem iş hem de özel hayatında yüzü gülmeyen Ezgi’ye hayat verecek. Peki Bay Yanlış dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Fox Tv’nin merakla beklenen yeni dizisi Bay Yanlış’ın bazı oyuncuları netleşti. Başrollerde Can Yaman ve Özge Gürel yer alırken diğer isimler ise kısaca şöyle olacak; Feri Baycu, Lale Başar, Suat Sungur, Fatma Toptaş ve Gürgen Öz. Bildiğiniz gibi Can Yaman daha önce hakkında çıkan haberlerle ilgili çok tepki almış ve daha önce aynı projede yer alacağı bildirilen oyuncu Pınar Deniz de projeden çekilmişti.

Bay Yanlış Oyuncu Kadrosu, Kim Kimdir?

Can Yaman yurtdışında yaptığı açıklamalardan dolayı ülkede oldukça tepki çekmişti. Yeni proje de bu tepkilerin gölgesinde çekilecek ve ekranlara gelecek. Reytingleri nasıl etkiler bilinmez ama diziyi zor bir sürecin beklediği kesin. Dizi ile ilgili tüm detaylar belli oldukça bu yazımıza eklenecektir. Oyuncu kadrosu tüm karakterler ile beraber yazımızın devamına eklencektir.

Bay Yanlış Ezgi(Özge Gürel) kimdir?

Fox’un yeni dizisi Bay Yanlış’ta Ezgi karakteri aşktan ve işten yana pek yüzü gülmeyen orta kesim bir kızı canlandırmaktadır. Bir iş görüşmesi sonucu yolu yakışıklı iş adamı(Can Yaman) ile kesişir. Ve olaylar da bundan sonra başlar. Ezgi karakterini canlandıran oyuncu Özge Gürel’dir. Özge Gürel  1987 İstanbul doğumludur.

Beykent Üniversitesi mezunu olan Gürel, 170 cm boyundadır. 56 kilogram ağırlığında olan güzel oyuncu kahverengi gözlere ve saç rengine sahiptir. Asıl çıkışını Kiraz Mevsimi dizisi ile yapmıştır. Asıl ismi Özgecan Gürel’dir. Müslüm Gürses’in Affet şarkısını seslendiren güzel oyuncu ses, güzellik ve oyunculuğun yan yana geldiği nadir kişilerden birisidir.

Etiketler: bay yanlış hikayesi bay yanlış konusu bay yanlış oyuncu kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL