Belçim Bilgin’in Yeni Sevgilisi Selim Can Çelik Kimdir?

Belçim Bilgin’in Yeni Sevgilisi Selim Can Çelik Kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Yılmaz Erdoğan‘ın eski eşi Belçim Bilgin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yine gündem olmayı başardı. Belçim Bilgin sosyal medya hesabından yeni sevgilisi Selim Can Çelik ile beraber çekildiği fotoğrafları paylaştı. Ve tabii bu paylaşımla yeni sevgilisini de kamuoyuna ve magazin dünyasında duyurmuş oldu. Selim Can Çelik kimdir, ne iş yapar, nereli, kaç yaşında tüm detaylar yazımızın devamında.

Belçim Bilgin sevgilisi Selim Can Çelik ile beraber çekilmiş olduğu fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı. Yılmaz Erdoğan ile yaklaşık 12 yıl evli kaldıktan sonra boşanan Belçim Bilgin yeni sevgilisi Selim Can Çelik’in magazin dünyasına sosyal medya hesabından tanıtmış oldu. Yeni sevgilisi Selim Can Çelik’in kamuoyuna duyuran Belçim Bilgin YouTube’da yayınlanan “aşırı ünlülerle kısa görüşmeler” isimli programda ilişkisinin ayrıntılarını verdi.

Selim Can Çelik Kimdir?

Yeni sevgilisiyle Roma’da çekindikleri fotoğrafları paylaşan belçin Bilgin’in yeni aşkı Selim Can Çelik reklam sektöründe yer alan bir iş adamıdır. Magnet isimli pazarlama ve reklam şirketinin kurucusudur.

Şirket İstanbul’da Mecidiyeköy’de faaliyet göstermektedir. Web tasarım web geliştirme ve hosting hizmeti sağlayan şirket 2015 yılında kurulmuş ve halen faaliyetine devam etmektedir. Selim Can Çelik ise bu şirketin kurucu ortağıdır.

Etiketler: belçim bilginin yeni sevgilisi kim selim can çelik kimdir yılmaz erdoğan


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL