Ben Bırakma 13 Mart 223. Bölüm Özeti

Ben Bırakma 13 Mart 223. Bölüm Özeti

Yazar: Emre Beni Bırakma

Beni Bırakma’da yeni haftaya girdik ve 2 bölüm geride kaldı. Bora öldü sananlar şok yaşadı, Zeynep aniden ortadan kayboldu. İşte Beni Bırakma’da yeni bölüm detayları, 223. Bölüm özeti, 13 mart Çarşamba özeti.

Beni Bırakma’da Bora’nın ölmemiş olması herkeste şok etkisi yapmıştır. Ancak başka bir şok etkisi yapan gelişme ise Zeynep’in ortada olmamasıydı. Zeynep Bora tarafından kaçırılmıştı. Vedat ise Cansu’nun yaptığı hatayı ona ödetmiştir.

Cansu, Zeynep’in nerede olduğunu bildiğini söylerken babası Vedat onu duymuştur. Kızına acımaz ve gözyaşına bakmaz. Meltem ise Sıla’nın peşini bırakmamaya niyetlidir. Sıla’nın geçmişi hatırlamasına neden olabilecek tek kişi olan Sevda’yı da ortadan kaldırırken en büyük dostundan kazık yer. Diğer taraftan Sıla ise Kerem’in desteği ile rehin tutulduğu köye gitmiştir.

Beni Bırakma 223. Bölüm Özeti, 13 Mart Çarşamba

Arzu’nun şüpheci araştırmaları Seher’in Bora’yı saklayan kişi olduğunu ortaya çıkarır. Aile içinde kızılca kıyamet kopar.

Emre Zeynep’in nerede tutulduğunu bildiğini anlayınca, Sadık can dostu Bora’yı ele verip vermemek arasında kalır.

Meltem Sevda’yı etkisiz hale getirdiğini, Tarık’ı elde tuttuğunu düşünürken Sıla, Sevda’nın suratına tokat gibi çarpacak gerçekleri açıklar! 

Etiketler: Ben Bırakma 13 Mart özeti Beni bırakma 223. Bölüm Özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL