Benden Söylemesi Sunucusu Merve Yıldırım Kim? Kaç Yaşında?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Hafta sonu, “Benden Söylemesi” programı ile  hafta sonlarımızı renklendiren Merve Yıldırım kim? Modadan sağlığa, hava durumundan astrolojiye, magazinden sinemaya gündemi meşgul eden her türlü konuya değinen programın başarılı sunucusu Merve Yıldırım hakkında tüm merak edilenlere haberimizde yer verdik.

Haftanın yorgunluğunu renklendirecek, hayatınızı kolaylaştıracak her şey Merve Yıldırım ile Benden Söylemesi isimli programda. Programın sunuculuğunu ve moderatörlüğünü yapan akıcı üslubu ve diksiyonuyla dikkat çeken programı izlenir kılan Merve Yıldırım kim? Kaç yaşında? Nereli gibi soruları sizler için yanıtlıyoruz.

Sunuculuğunu Merve Yıldırım’ın yaptığı Benden Söylemesi; ünlü astrolog Hande Kazanova’nın burç yorumları ile yeni haftanıza; Meliha Okur ise altın fiyatlarıyla cebinize, tarifleriyle mutfağınıza ve sofralarınıza ışık tutmaya devam ediyor.

Merve Yıldırım Kim? 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen 31 yaşındaki  başarılı sunucu; kariyerine magazin programı ile başlamıştır. Mina Merve Yıldırım günümüzde Fox TV’de Benden Söylemesi isimli programı sunmaktadır. Haber muhabiri ve sunucu olarak kariyerini sürdüren Merve Yıldırım genç yaşına rağmen önemli projelerde yer almıştır.

Sürdürmüş olduğu mesleğine Lise 2. sınıfta Atv Haber’de staj yaptığı dönemde başlamıştır.  Akabinde Özel Marmara Radyo TV Gazetecilik Anadolu Meslek Lisesinden mezun olmuştur.  Yüksek öğrenimini Maltepe Üniversitesinde eğitimini tamamlamıştır. O dönemde hem diksiyon hem de yabancı dil eğitimi almıştır. Stajını tamamladıktan sonra Star Tv Magazin Servisinde muhabir olarak görev yapmaya başlamıştır. Kültür, sanat ve magazin alanında hem kendisini geliştirmiş hem de önemli isimlerle röportajlar  yapmıştır.

Bir dönem Kanal D ekranlarında magazin programı sunmuştur.  Sonrasında TRT Müzik’te spikerlik yapmıştır. Haberleri sunarken diğer sunucular gibi önünde yazı olmadığını ve doğaçlama sunduğunun belirten Merve Yıldırım 8 yılı aşkın bir süre muhabirlik geçmişi vardır.

Güncel olarak Fox Tv ekranlarında Benden Söylemesi isimli çok geniş konulu bir programın sunuculuğunu yapan Merve Yıldırım hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz. 

Etiketler: benden söylemesi merve yıldırım kim benden söylemesi programın sunucusu merve yıldırım merve yıldırım kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL