Beni Affet 10 Ekim 1229. Bölüm Özeti ve Tüyoları

Beni Affet 10 Ekim 1229. Bölüm Özeti ve Tüyoları

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarında ilgiyle takip edilen günlük dizi Beni Affet tüm hızı ve heyecanı ile devam ediyor. 2017-2018 yeni sezonunda diziden bir çok kişi ayrılmış durumda. Yeni sezonda da yeni isimlerin kadroya alınması ile farklı bir boyuta ulaşan dizi de heyecan kaldığı yerden devam ediyor.

Beni Affet 10 Ekim Bölüm Özeti!

Feride kızı Güneş ile ilgilenemediği için büyük bir pişmanlık yaşamaktadır. Zira Güneş’in yaşayacağı kötü günlerde Feride ve Cüneyt birlikte olmalı ve kızlarına ne yapabilirler bunu düşünmeliler. Ancak bu durum en çok Yaman’ı üzecek ve zoruna gidecektir. Zira Yaman bebeğini kaybetmenin büyük üzüntüsünü yaşarken son gelişmeler Yaman’ı çileden çıkaracaktır.

Asiye, Güneş’in hastalığını bir ganimet bilecek ve Feride’nin üzerine daha çok gidecektir. Feride konusunda sürekli Yaman’ı kışkırtan Asiye’ye malzeme çıkmıştır. Asiye’nin tek hedefi Yaman ve Seher’i evlendirip evin tek söz sahibi olmak istemektedir.

Kader ise maddi sıkıntılarla boğuşurken bir taraftan da Yiğit’in işleri ile ilgilenmektedir. Yiğit’in zor zamanlarında yanında olmak isteyen Kader’e Yiğit’in oynayacağı son oyun çok ağır olacaktır. Yiğit durmadan sıkıntı çıkarır ve Sevgi’nin evinde hayatı herkese zindan eder.

Beni Affet Dizi İle İlgili Tüyo ve Yorum!

Bu sezon özellikle Cüneyt ve Feride- Yaman ilişkisi gündemi belirlerken, Feride farklı bir karar alabilir. Burada benim görüşüme göre Asiye’nin baskısı giderek artacak ve Feride evi terk edecektir. Bu durumda Cüneyt ile tekrar yakınlaşacağını düşünüyorum. Kader ise Yiğit’in kendisine oyun oynadığını elbette öğrenecektir. Ancak iş işten geçebilir. Mahir  Yiğit’in Kader’e oynadığı oyunu önceden ortaya çıkarabilir.

Ateş ve Zeynep ise bir birlerine açılıp aşklarını açıklamaları Toprak’ın Ateş’in Zeynep ile olan ilişkisini öğrenmesine kadar sürecektir. Hatta Zeynep Toprak ile evlenmek zorunda kalabilir. Murat ile Güzel’in durumları belirsizliğini koruyacaktır. Güzel gerçek ismini söylemedikçe ilişkilerinin durumu netleşmeyecektir.

Siz, Feride ve Yaman ilişkisini nasıl yorumluyorsunuz? Feride ve Yaman birbirine gerçekten aşıklar mı? Kader kendisine oynanan oyunu fark edebilecek mi? Ateş’in Zeynep’e yaklaşımını doğru buluyor musunuz? Ateş Toprak’a neden Zeynep’i sevdiğini söylemiyor? Bu konuda ve daha fazla konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir misiniz?

Etiketler: beni affet 10 ekim dizi tüyoları beni affet 10 ekim özeti beni affet 1229. bölüm özeti


Yorum yaz