Beni Affet 10 Kasım Cuma Bölüm Özeti? 1252. Bölüm’de Neler Olacak?

Beni Affet 10 Kasım Cuma Bölüm Özeti? 1252. Bölüm’de Neler Olacak?

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarında yayınlan günlük dizisi Beni Affet tüm heyecanı ile devam ederken dizi de çok önemli gelişmeler yaşanıyor. Başrollerinde Şeyma Korkmaz ve Murat Danacı’nın paylaştığı dizi Beni Affet’in 10 Kasım Cuma 1252. bölüm özetini yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 10 Kasım Cuma Bölüm Özeti? 1252. Bölüm’de Neler Olacak?

Bir önceki bölümde Feride Yaman’a Cüneyt’in hastalığından bahsetmek zorunda kalmıştır. Yoksa Yaman ile arası bozulacaktır. Diğer taraftan Murat Güzel’i kaçırmış ve Güzel’in teyzesi ise kapısıya dayanmıştır. Her yerde Güzel ve Murat’ı aramaktadır. Ateş ve Zeynep’in ilişkisi ise Toprak’ın kurduğu plan ile karmaşık hale gelmiştir.

Yeni bölümde ise Feride Yaman’dan gizli iş yapmanın bedelini ödeyecektir. Bir taraftan Yaman için bu iş iyi olmuştur. Zira şirkete ortak olan Cüneyt’i bu hastalığı sayesinden şirketen kolayca çıkarabilir. Ortaklığı bozmayı düşünen Yaman bu düşüncesinde başarılı olabilecek mi?

Seher ise sürekli Yaman’ın gözüne girmeye çalışmaktadır. Onun için Feride’yi daha sıkı takibe alacak ve Yaman ile Feride’nin ayrılması için yeni yollar arayacak. Diğer taraftan Zeynep Ateş arasındaki aşk iyice çıkmaza girecek. Toprak Zeynep’i kendine mecbur edecek yeni planları devreye sokacak. Diğer taraftan ise Yiğit Sevgi ve Kader’i zor durumda bırakacak planlar peşindedir. Bu planları bir gizli el bozabilecek mi?

[mavitext]Beni Affet Finali Nasıl Olacak? Tıklayınız![/mavitext]

Dizinin ilerleyen bölümlerinde Feride ve Yaman arasındaki ilişkinin gidişatı merak konusu iken, Cüneyt2in hastalığı nasıl yeneceği de merak konusu oldu. Bir diğer konu ise Zeynep ve Ateş’in bir türlü bir araya gelememesi de seyircinin canını sıkıyor. Artık Zeynep ve Ateş bir aşk yaşasın istiyorlar. Zira Ateş’in nasıl bir aşk yaşadığı bilinmiyor. Bir diğer merak edilen konu ise Yiğit’in gerçek yüzünü Kader ne zaman görecek? Kader ile Mahir tekrar birleşecek mi? Murat ise Güzel ile bir ilişki yaşayıp evlenebilecek mi? Tü bu sorular cevabını bekliyor.

Etiketler: beni affet 10 kasım 1252.bölüm özeti beni affet 10 kasım cuma özeti beni affet 1252.bölüm özet beni affet bölüm özetleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL