Beni Affet 11 Aralık Özeti? 1273. Bölüm Pazartesi Neler Olacak?

Beni Affet 11 Aralık Özeti? 1273. Bölüm Pazartesi Neler Olacak?

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarının günlük dizisi Beni Affet kaldığı yerden devam ederken dizide gerilim dolu bir haftayı geride bıraktık. Dizinin 1272. bölüm özetinden sonra merak edilen konulardan bir tanesi 1273. bölüm özeti oldu. Beni Affet 11 Aralık 1273. bölüm özetini sayfamızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 11 Aralık Özeti? 1273. Bölüm Pazartesi Neler Olacak?

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet bu hafta sıkıntıların ve ayrılıkların olduğu bir hafta yaşadı. Feride ve Yaman arasındaki ayrılık ve Feride’nin Yaman’a olan aşkı haftaya damga vurdu. Feride Yaman kendisini gerçekten aldatsa hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam edecek bir hava estiriyor. Diyelim ki Cüneyt’in Yaman’ı tuzağa düşürüp Cansu ile birlikte olmasını sağladı. Feride yine de Yaman’ı affedecek mi? Feride’nin sözleri çelişkilerle dolu. Hem Yaman’a diyor ki seni Cüneyt’in tuzağa düşürmesi önemli değil senin o kadın ile birlikte olman önemli. Hemde 1 dakika sonra Yaman’ın arkasından “ne olur bu olayı çöz sensiz yaşamaya dayanamam!” “Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu…”

Feride madem Yaman’ı seviyorsun. O zaman adam gerçekleri ortaya çıkarmakla. boşa uğraşmasın. Yaman neredeyse canından oluyordu. Burada Cüneyt’e de çok kızıyordum. Feride ve Yaman arasındaki ilişkiye bel altından saldırdığı için. Ancak Yaman ile kavgasında Yaman’ı tanımaması ve Feride’yi hala karısı sanması Cüneyt’in yaptıklarını mazur görmeme neden oldu. Çünkü bizler Cüneyt’i beyefendi ve sevdikleri için canını bile hiçe sayan doğruluktan ayrılmayan bir kişilik olarak biliyorduk. Bu düşüncelerimiz değişmek üzere iken bir anda Cüneyt’in hastalığının bu tür yanlışlar yaptırabileceğini öğrendik.

Dizide Zeynep ve Toprak ile Ateş arasında yaşanan olaylar damga vuruyor. Toprak Yeşilçam’ın kötü adamı rolünü üstlenmiş durumda. Duvarlara Zeynep’in posterini asıp ” benim olacaksın!” sözleri Yeşilçamdan günümüze bir yıldız doğuyor dedirtiyor. Bakalım bu mücadele nasıl sonuçlanacak. İyiler mi? Kötüler mi kazanacak? Dizide Kader Mahir ve Güzel Murat arasında yaşanan olaylar ise sakin seyrinde devam ediyor. Kader Yiğit’in amacını ne zaman anlayacak? Güzel Cihan’ın miras için evlenmek istediğini çözebilecek mi? Murat Güzel’e kavuşacak mı?

Beni Affet de şok bir gelişme yaşandı. Cansu Feride’nin kız kardeşi çıktı. Bu durum olayların seyrini değiştirirken seyirciyi şoka uğrattı. Yaman’ın iki kız kardeşle ilişkisi olmuş oldu. Bu durum nasıl sonuçlanacak? Yaman Feride’den boşanıp Cansu ile mi evlenecek?

[mavitext]Zeynep Kardeşi Tekin’in Kalbini Toprak’ın Taşıdığını Ne Zaman Öğrenecek?[/mavitext]

Beni Affet 1273. Bölüm 11 Aralık Pazartesi Özeti

Sonunda karşı karşıya gelen Cansu ve Feride’nin başına ikisini de şok edecek korku dolu bir olay gelir. Yaman, gerçekleri Feride’ye anlatması için Cansu’ya ulaşmaya çalışır. Osman, Murat ve Cüneyt, Zühre’ye yaşattıklarını Cihan’a ödetmekte kararlıdır. Ancak Osman’ın yaptığı hamle bütün olayların seyrini değiştirecek türdendir.

Ateş ve Pınar sonunda şirkette karşılaşır. Çılgına dönen Ateş, Pınar’ı kolundan tuttuğu gibi eve getirir. Toprak ise boş durmaz ve soluğu Zeynep’in yanında alır. Ancak Ateş yaptığı teklifle sonunda Toprak’ı köşeye sıkıştırmayı başarır. Yiğit, Sevgilerin de evde olduğu bir anda tatsızlık çıkartır. Buna dayanamayan Kader onunla kavga eder fakat duydukları nedeniyle adeta şok olur.

Etiketler: beni affet 11 aralık 2017 bölüm özeti beni affet 11 aralık özeti beni affet 1273. bölüm özeti


Yorum yaz