Beni Affet 12 Aralık Salı Osman Kozan Ölecek mi? Diziden Ayrılıyor mu?

Beni Affet 12 Aralık Salı Osman Kozan Ölecek mi? Diziden Ayrılıyor mu?

Yazar: Emre Beni Affet

Beni Affet tüm heyecanı ile devam ederken 12 aralık salı yayınlanan bölümde Osman Kozan Cihan tarafından vurulur. İzleyicileri şok eden gelişme sonrası merak edilen konulardan bir tanesi Osman Kozan’ın ölüp ölmeyeceği ve diziden ayrılıp ayrılmayacağıdır. Peki Osman Kozan ölecek mi? Yazımızda.

Beni Affet 12 Aralık Salı Osman Kozan Ölecek mi? Diziden Ayrılıyor mu?

Star Tv ekranlarında yayınlanan günlük dizi Beni Affet’in 12 aralık yayınlanan bölümünde Osman Kozan Cihan tarafından vurulur ve Osman Kozan yere yığılır. Osman Kozan bu olaydan önce Cihan’ı bıçaklamış ve kendisine düşmen etmişti. Cihan ise intikam yemini etmiş ve intikamını mutlaka alacağını söylemişti.

[mavitext]Beni Affet Güzel Yaman’ın Kardeşi mi? Tıklayınız![/mavitext]

Osman Kozan Cihan’ın karısı Zühre’ ye yaptığı olay üzerine Cihan’ın mekanına gitmiş ve Cihan’dan gerekli intikamını alarak onu bıçaklamıştı. Cihan bu olayı unutmamış ve Osman’ı tek başına yakalamak için fırsat gözlemişti. Bunun üzerine harekete geçen Cihan Osman’ı bir tenhada kıstırmış ve silahını çeker çekmez ateşlemişti. Osman bunun üzerine yere yığılmıştı. Osman Kozan’ın öleceğine dair henüz bir bilgi verilmedi. Ancak gelişmeleri yakından takip edeceğiz. Sizce Osman diziden çıkacak mı? Osman’ın ölmesi diziyi nasıl etkiler? Beni Affet’i izlemeye devam eder misiniz?

Beni Affet 1275. Bölüm 13 Aralık Çarşamba Özeti!

Cansu, gerçekleri Feride’ye anlatmak için eve gelir ancak hiç beklenmedik bir tepki ile karşılaşır. Feride, Yaman’la ilişkisinde yeni bir sayfa açmak ister. Yaman, Asiye’nin Feride’den özür dilemesi gerektiğini düşünürken Asiye’nin vereceği tepki merak konusudur. Osman’ın vurulduğunu gören Kozanlar çılgına döner. Murat ise yaşananlardan sonra Osman’a karşı olan tavrını değiştirir.

[pembetext]Beni Affet 1276. Bölüm Özeti? tıklayınız[/pembetext]

Ateş, Zeynep’in en büyük hayalini gerçekleştirmek için, Sevgi, Şahin ve Kader’in de yardımıyla harekete geçer. Bu süreçte Ateş ve Şahin’in arasında sürpriz bir gelişme yaşanır. Evde kendini fazlalık gibi hisseden Pınar, aldığı ani karar ile herkesi şaşırtır. Toprak, Zeynep’le Ateş’in arasını bozmak için Pınar’a bir mektup gönderir. Bu mektup ise beklenmedik bir kişinin eline geçer

[mavitext]Beni Affet 1277. bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: beni affet osman diziden ayrılıyor mu beni affet osman ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL