Beni Affet 1253. Bölüm Özeti? 13 Kasım Pazartesi Tüyoları!

Beni Affet 1253. Bölüm Özeti? 13 Kasım Pazartesi Tüyoları!

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv’nin sevilen dizisi Beni Affet tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 1253. Bölüm özeti ve 13 Kasım Pazartesi Tüyolarını sizlerle paylaşıyoruz. Feride ve Yaman’ı çok zor günlerin beklediği dizide neler olacak? Yazımızda.

Beni Affet 1253. Bölüm Özeti? 13 Kasım Pazartesi Tüyoları!

Geçen hafta dizide Feride ve Yaman arası iyice açılmış ve bu sıkıntıların arkasındaki isim Cüneyt olmuştur. Cüneyt’e bu karakter hiç yakışmıyor. Bizler Cüneyt’i daha çok iyi yönleri ile biliyoruz. Ancak Yaman ve Feride’nin arasını bozmak için Seher ile anlaşma yapması izleyicide soru işaretleri bırakıyor. Cüneyt kötü bir adam olup diziden mi çıkarılmak isteniyor bilemiyoruz ama Cüneyt’in bir an önce iyi bir adam olmasını istiyoruz.

Diğer taraftan Güzel ve Murat birlikte kaçmıştır. Güzel teyzesi Mükellefi çok sevmekte ve özlemektedir. Mükellef yüzünden bir araya gelemeyecek olan Murat ve Güzel’i zannediyorum Murat’ın babası Osman kurtaracaktır. Mükellef Osman’dan hoşlanmıştır. Bu durum Güzel ve Murat’ın birlikte olmasını sağlayabilir. Kader ve Yiğit arasındaki sorunlar düzelecek mi?

Beni Affet 1253. bölümde ise; Feride ve Seher’in yaptığı palanlar açığa çıkacak mı? Murat ve Güzel evlenebilecek mi? Yiğit’in foyası ortaya çıkacak mı? Zeynep ve Ateş birbirine deli gibi aşık olduklarını söyleyebilecek mi? Yoksa Toprak ile Zeynep evlenecek mi? Tüm bu gelişmeler yeni bölümleri ise Beni Affet’te.

[mavitext]Beni Affet Finali Nasıl Olacak? Tıklayınız![/mavitext]

Beni Affet 1253. bölüm Videosu!

Etiketler: beni affet 1253. bölüm neler olacak beni affet 1253. bölüm özeti beni affet 13 kasım pazartesi özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL