Beni Affet 1256.-1257. Bölüm Özeti? 17-18 Kasım Perşembe – Cuma Tüyoları!

Beni Affet 1256.-1257. Bölüm Özeti? 17-18 Kasım Perşembe – Cuma Tüyoları!

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv’nin sevilen dizisi Beni Affet günlük diziler arasında önde gelen uzun yıllardır ekranlarda olan bir dizidir. Beni Affet de bu hafta işler iyice karışırken dizinin 1257. bölüm ve 17 Kasım Cuma günü tüyolarını yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 1256. Bölüm Özeti? 16 Kasım Perşembe Tüyoları!

Beni Affet’in Perşembe günü özetinde Yaman Feride ve Cüneyt’in görüşmesine sinirlenir ve Seher ile yüzleşmeye karar verir. Seher ise hiç beklenmedik bir karar ile Nazire ve Zühre ile görüşmeye gider. Yaman ise görüntülerle ilgili olarak tehlikeli bir buluşmanın eşiğindedir. O görüntülerde Feride ile ilgili ne vardır?

Ateş Hesap sormayı aklına koyar ve Toprağı bulmaya çalışır. Toprak ise Ateş’in kendisi ile ilgili gerçekleri bildiğini bilmeyerek Zeynep’e son bir hamle için evlilik teklifi hazırlığı içindedir. Zeynep ise Ateş ve Toprak arasında birini seçecektir. Gerçekleri öğrenen Kader ise Yiğit’ten paraları geri ister ancak Yiğit bende para mara yok deyip kestirip atar. Kader önemli bir kararın eşiğindedir.

Beni Affet 1257. Bölüm Özeti? 17 Kasım Cuma Tüyoları!

Beni Affet 1257. bölümde ise; Yaman elindeki görüntüleri izlemesi an meselesidir. Feride ve Nazire davranışları nedeniyle Asiye’nin kendilerinden şüphelenmesine neden olurlar. Cüneyt ise kendisine teklif edilen görüşmeyi kabul eder. Yaman ise kimsenin aklına gelmeyecek bir planın arifesindedir. Osman ise Cüneyt ve Murat’ın durumuna üzüldüğü için Zühre ile görüşmeye çalışır. Toprak ise Zeynep’in evlenme teklifini kabul etmesi ile sevinçten deliye döner.

[mavitext]Beni Affet Finali Nasıl Olacak? Ne Zaman Bitecek? Tıklayınız![/mavitext]

Zeynep Ateş’in gerçekleri öğrendiğini söylemesi ile evlilik teklifini kabul etmekten pişmanlık duyar. Ateş Toprak’ın verdiği tepki karşısında zor bir karar vermek zorunda kalır. Babasının zor durumdan kurtarmak isteyen Kader Lerzan’ın karşısına çıkar. Ancak Lerzan’ın söyledikleri Kader’i yıkar. Ancak hiç beklenmedik biri çıkar ve Kader’e bu konuda yardım eder. Kadere yardım edecek kişi kimdir? Murat ve Güzel’in aşkları ise Güzel’in aldığı karar ile çıkmaza girer.

Beni Affet bu haftada bir çok sıkıntı, endişe, korku hakimdi. Güzel ve Murat bir araya gelebilecek mi? Kader babasını kurtarıp Yiğit’ten ayrılabilecek mi? Zeynep Ateş ile birlikte olabilecek mi? Cüneyt’in Feride ile ilgili planı ne? Yaman nasıl bir düşüncede ve ne planlıyor? Tüm bu sorular ilerleyen günlerde yanıtını bulacak.

Etiketler: beni affet 1256-1257 bölüm tüyoları beni affet 1256-1257.bölümleri beni affet 1256.bölüm özeti beni affet 1257.bölüm özeti beni affet 16 kasım perşembe özeti beni affet 17 kasım perşembe özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL