Beni Affet 1260. Bölüm 22 Kasım Çarşamba Özeti?

Beni Affet 1260. Bölüm 22 Kasım Çarşamba Özeti?

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarında yayınlanan günlük dizi Beni Affet tüm heyecanı ile devam ederken dizide inanılmaz gelişmeler yaşanıyor. Dizinin 1259. bölümünden sonra en çok merak edilen konuların başında dizinin 1260.bölüm ve 22 kasım çarşamba özeti oluyor. Dizinin 22 Kasım 1260. bölüm özetini yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 1260. Bölüm 22 Kasım Çarşamba Özeti?

Beni Affet dizisinin önceki bölümlerine bakacak olursak Cüneyt ve Feride arasında herhangi bir aşk emaresinin kalmadığıdır. Daha doğrusu Feride’nin Cüneyt’e karşı hiçbir sevgi izi kalmadığını dile getirmesidir. Bu ifade Cüneyt ile Feride’yi bir arada görmek isteyen izleyicileri bir hayli üzmüştür. Yaman gibi sert bir karakterin yanına hiç yakışmadığını düşünen izleyiciler Yaman ile Feride’nin ayrılmasını dört gözle beklemektedirler.

Ateş, zor bir karar vermiş ve Toprak ile Zeynep’in evliliğine onay vermek zorunda kalmıştır. Toprak ise Zeynep’i Sevgi’den istemek için Sevgi’nin evine gider. Ateş burada beklenmedik bir tepki verir. Ateş Pınar’ın aşk itirafına Pınar’ı üzecek bir cevap verir. Ateş Zeynep ile ilgili yeni bir karar alır.

Beni Affet de tüm bu gelişmeler olurken 1260. bölüm özeti henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında sayfamızdan bulabilirsiniz. Ateş Zeynep’e Pınar’ı kaçıranın Toprak olduğunu söyleyecek mi? Feride Yaman ile ilişkisini düzeltebilecek mi? İzleyiciler tarafından pek de merak edilemeyen bir konu Murat ile Güzel bir araya gelebilecek mi?

1260.BÖLÜM ÖZETİ:
Feride, kendisinden ayrılmakta kararlı olan Yaman’ı yeniden kazanmak için bir plan yapar. Yaman ise aldığı kararda ısrarcı gibi görünür.Yaşananlar Zühre’yi fazlasıyla üzüp hasta ettiği için Osman ile birlikte Cüneyt’le konuşarak Feride’den vazgeçmesini isterler. Cüneyt’in tepkisi ise beklenmedik ve sıra dışıdır. Asiye, Feride ve Nazire’yle ilgili, şaşırtıcı bir karar verir.

Lerzan, şüphe çekmemek için, kaçırıp bir depoya kapattığı Ateş’in yurtdışına gittiği yalanını söyler. Bu habere inanmayan Sevgi, gönülsüz de olsa düğün hazırlıkları yapan Zeynep’i aramaya karar verir. Ateş’in gidişi hakkında kafası karışan Toprak ise, Ateş’i bulmaya çok yaklaşır. Ancak Lerzan’ın Toprak’ı durdurmak için yaptığı hamle, tüm dengeleri yerinden oynatacak türdendir.

[pembetext]Beni Affet Zeynep’i Hangi Oyuncu Oynuyor? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: beni affet 1260.bölüm özeti beni affet 1260.bölüm tüyoları beni affet 22 kasım çarşamba neler olacak beni affet 22 kasım çarşamba özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL