Beni Affet 1261.-1262. Bölüm Özeti? 23 Kasım Perşembe- 24 Kasım Cuma Tüyoları!

Beni Affet 1261.-1262. Bölüm Özeti? 23 Kasım Perşembe- 24 Kasım Cuma Tüyoları!

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarında yayınlanan günlük dizi Beni Affet tüm heyacanı ile devam ederken dizide gelişen son gelişmeler izleyiciyi merak içerisine soktu. Özellikle Cüneyt’in tavırları ve Zeynep- Ateş- Toprak hattında gelişen olaylar Beni Affet’de neler oluyor? dedirtti. Dizinin 1260. bölümünden sonra gelen bölüm özetleri merak konusu oldu. Beni Affet 1261 ve 1262. bölüm özetleri ile 23 Kasım- 24 Kasım tüyolarını sayfamızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 1261.-1262. Bölüm Özeti? 23 Kasım Perşembe- 24 Kasım Cuma Tüyoları!

Beni Affet’de bu hafta gelişen olaylar izleyiciyi şaşırtırken özellikle Cüneyt’te ne oluyor sorusunu akıllara getiriyor. Biliyorsunuz bu dizi başaladığından itibaren Cüneyt ve Feride aşkı ve birlikteliği her zaman ön plandaydı. Öyleki ikili sonunda evlenmiş ve mutlu bir ilişkileri olmuştu. Taki geçen sezona kadar…Geçen sezon Yaman karakterinin diziye girmesi ve Feride’nin Cüneyt’i kurtarmak için başka birisi ile ilişkiye girmesi olayların seyrini değiştirmiş ve Cüneyt bu konuyu duyunca Feride’yi kapı dışarı etmişti. Cüneyt bu olan olayları nasıl çabuk unutttu derseniz haklı olabilirsiniz. Ama üzerinden zaman geçmesi ve Cüneyt’in hala Feride’ye olan aşkının devam etmesi geçmişi unutturdu. Peki ya Feride?

Feride şu an Yaman’a deli gibi aşık ve Cüneyt’i unutmuş durumda. Daha öncede söylemiştim. Cüneyt’i nasıl unuttuysa Yaman’ı unutup Cüneyt’e dönebilir. Ama şu an böyle bir gelişme henüz yok. Bir de Cüneyt’in Feride için yaptığı bazı hatalar Cüneyt’in durumunu tartışılır hale getirmeye başlıyor. Cüneyt’i Feride’siz düşünemeyeceğimize göre Cüneyt’i çıldırtıp bir hata yapmasına ve diziden çıkmasına mı neden oluyorlar? Bunu şu an bilemiyoruz.

Dizide merak edilen bir diğer konu ise Ateş ve Zeynep’in durumu. Zeynep ve Ateş birbirlerini seviyorlar. İzleyicide artık bu ikiliyi sevgili olarak görmek istiyor. Zira Ateş geçen seneden beri bir sevgili tutturamadı. Zeynep onun için büyük bir fırsat. Zeynep ile Ateş evlenebilecek mi? Cüneyt ve Feride birlikte olabilecek mi? Olamayacaksa Cüneyt kiminle sevgili olacak? Beni Affet’in 1261 ve 1262. bölüm özetleri henüz gelmedi. Geldiğinde buradan bilgi vereceğiz.

Beni Affet 1261. Bölüm Özeti:

Feride ve Nazire, Asiye’nin yaptıkları yüzünden neye uğradıklarını şaşırırlar. Feride, kendini Yaman’a affettirebilmek için, Cüneyt’i de dahil ettiği bir plan yapar. Yaman ise zor anlar yaşattığı Zühre’ye karşı beklenmedik bir hamlede bulunur. Yaman’ın bu davranışına sinirlenen Murat, Yaman’la konuşmaya karar verir. Eskişehir’e giden Yaman, burada hayatını değiştirecek bir kişiyle karşılaşacağından habersizdir.

[mavitext]Beni Affet Finali Nasıl Olacak? Tıklayınız![/mavitext]

Tutulduğu depoda kendine gelen Ateş, oradan kaçmaya çalışır. Ateş’in yokluğundan yararlanan Toprak, Lerzan’la birlikte aldıkları karar doğrultusunda nikâhın bir an önce yapılmasını ister. Her şeyden habersiz olan Zeynep’in, yapılan nikâh hazırlıkları görünce vereceği tepki ise merak konusudur. Ateş’in başına bir iş geldiğinden şüphelenen Sevgi, Zeynep’le konuşarak, bildiği her şeyi anlatmaya karar verir.

Beni Affet 1262. Bölüm Özeti:

Feride ve Cüneyt arasında yaşananları düşündükçe perişan olan Yaman’ın karşısına, onu baştan çıkarmak için sürpriz bir isim tarafından tutulan Cansu çıkar. Feride her şeyden habersiz, Cüneyt’in itirafını kaydettiği videoyu izletmek için Yaman’ın yanına Eskişehir’e gitmeye karar verir. Bu durumda boş durmayan Cüneyt ise her şeyi bir çırpıda silip süpürecek olan yangının fitilini ateşler.

[pembetext]Beni Affet Cansu Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Zorla tutulduğu depodan kurtulmayı başaran Ateş, Zeynep’in Toprak’la evlenmek üzere olduğunu öğrenir. Sevgi, Zeynep’i evlilikten vazgeçirmeye çalışır. Sevgi’nin Zeynep’le konuşmasını engelleyen Toprak ise, nikâh merasimini hızlandırır. Bu evliliği durdurmak isteyen Ateş’in zamanı azalırken, Zeynep’in kararı merak konusudur.

Etiketler: beni affet 1261. ve 1262. bölüm özeti beni affet 23 kasım perşembe özeti beni affet 24 kasım cuma özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL