Beni Affet 1263. -1264. -1265. Bölüm Özeti? 27 Kasım Pazartesi- 28 Kasım Salı- 29 Kasım Çarşamba

Beni Affet 1263. -1264. -1265. Bölüm Özeti? 27 Kasım Pazartesi- 28 Kasım Salı- 29 Kasım Çarşamba

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarının beğenilen dizisi Beni Affet’de olaylar durulmuyor. Dizi de Feride ve Yaman arasına yeni bir kişi daha dahil olurken Cüneyt’İn ne yapacağı merak konusu oldu. Beni Affet’in 1263-1264 ve 1265. özetleri ile 27 Kasım Pazartesi, 28 Kasım Salı ve 29 Kasım Çarşamba tüyolarını sayfamızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 1263. -1264. -1265. Bölüm Özeti?

Beni Affet Star Tv’nin en çok izlenen günlük dizilerinden biridir. Adını Sen Koy dizisinden sonra gelen dizide olaylar hiç durak bilmiyor. Hareketlilik her daim mevcut. Feride ve Yaman Cüneyt’in Feride’yi öpmesi yüzünden ayrılırlar. Yaman Eskişehir’e giderken Feride ise Yaman’a kendini affettirecek önemli bir hamle yapar ve Cüneyt’i çağırır. Cüneyt’in kendisini öptüğünü ve kendisinin ise tokat atmasından behsederken bir taraftan tüm bu sözleri videoya çeker. Cüneyt’e ise hayatından çıkmasını söyler. Bunun üzerine Cüneyt evden ayrılır ve Feride çektiği videoyu Yaman’a gönderir.

[pembetext]Beni Affet Cansu Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Yaman videoyu izlemez. Burasıda biraz zorlama bir sahne olmuş. Hangi insan kendisine gönderilen bir mesaj veya videoyu izlemez. Hele bu sevdiğinden gelen bir mesaj ise. Neyse konumuz o değil. Yaman ve Feride arasına bir kişi daha girecektir. Şu an kim tarafından tutulduğu belli olmayan Cansu Yaman’ı baştan çıkaracak bir cazibededir. Cansu bakalım bu görevi yapabilecek mi? Diğer taraftan Ateş ise Toprak ile Zeynep’in evliliğine engel olabilecek mi? Güzel ise Cihan isminde biri ile tanışacak. Teyzesi bu şekilde bir ayarlama yapıyor. Zühre ve Osman ise Cüneyt’in bu derece değişmesine şaşkındırlar. Cüneyt sakin karakterli iken birden akrasif bir karakter oldu.

Peki Cüneyt Yaman ve Feride’yi sonsuza kadar ayırıp Feride ile birlikte olabilecek mi? Güzel ile Murat engelleri aşıp birlikte olabilecek mi? Ateş Zeynep’e gerçekleri anlatabilecek mi? Zeynep kardeşinin kalbinin Toprak’ta olduğunu ne zaman öğrenecek? Tüm bu soruların cevabını ilerleyen günlerde göreceğiz. Beni Affet’in 1263-1264 ve 1265. bölüm özetleri yayınlandıkça sayfamızda güncelleme yapılacaktır.

Beni Affet 1263. Bölüm Özeti- 27 Kasım Pazartesi

Ateş ve Zeynep sonunda yaşadıkları aşka teslim olup kavuşmuştur. Ancak onları bekleyen tehlikeden korunmak için hiç umulmadık birinin kapısını çalarlar. Zeynep’in ortadan kaybolma sebebini öğrenen Toprak silahına davranır. Ateş ve Toprak karşılaştığında ise hiç beklenmeyen anlar yaşanır.

Masumiyetini ispat etmeye çalışan Feride son ana kadar çabalar. Savunmasız olduğu bir anda tuzağa düşüp hata yapan Yaman ise Feride’nin çabasını gördükçe kahrolur. Sonunda Feride ve Yaman karşılaştığında ise yaşananlar oldukça merak konusudur. Cüneyt sevdiği kadın için her şeyi göze alır ve amacına ulaştığını düşünür. Ancak Murat’la arasında geçen konuşmalar hiç beklemediği türdendir.

Beni Affet 1264. Bölüm Özeti- 28 Kasım Salı

Tüm yaşananlara rağmen birlikte olan Ateş ve Zeynep, Zührelerden ayrılarak Sevgilere gelirler. Zeynep’in kendisini nikâh masasında bırakıp gitmesini hazmedemeyen Toprak ise bir plan yapar. Toprak’la konuşmaya giden Ateş’i bir sürpriz bekler. Zeynep’in telefonlarını açmayan Pınar, farkında olmadan Zeynep’in başına büyük bir bela açar.

Yaman, Feride’yi evden kovan annesi Asiye ile yüzleşir ve onu şok edecek bir karar verir. Feride’yle arası düzelen Yaman, Cansu ile geçirdiği gece nedeniyle büyük bir pişmanlık yaşar. Feride ise, o geceye dair çok önemli bir gerçekle yüzleşecektir. Osman, Murat ve Güzel’i bir araya getirmek için yeni bir plan yapar.

Beni Affet 1265. Bölüm Özeti- 29 Kasım Çarşamba

Yaşananlardan dolayı pişman olan Yaman, Cansu’nun yazdığı notu bulan Feride’ye yalan söylemek zorunda kalır. Öte yandan Feride’yle konuşması esnasında Cansu’yla olan karşılaşmasının planlanmış olduğunu da düşünmeye başlar.Cüneyt Güzel’in isteme merasiminde Osman’ın yanlarında olması gerektiği fikrini ortaya atar. Murat’ın bu konudaki tavrı merak konusuyken, isteme esnasında şok edici gelişmeler yaşanır.

Toprak kendisiyle görüşmeyi kabul etmeyen Zeynep’le konuşmakta kararlıdır. Ateş, Zeynep’in Toprak’ın yanında olduğunu anlar ve ikiliyi bulmak için hızla harekete geçer. Lerzan ise hastaneden çıkan Toprak’ı bulmak ve hesap sormak için Sevgilere gelir. Sevgi Lerzan’a onun yalanlarını bildiğini söyler ve onunla yüzleşir.

Etiketler: beni affet 1263. bölüm özeti beni affet 1264. bölüm özeti beni affet 1265. bölüm özeti beni affet 27 kasım pazartesi özeti beni affet 28 kasım salı özeti beni affet 29 kasım çarşamba özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL