Beni Affet 1266.- 1267. Bölüm Özetleri? 30 Kasım Perşembe- 1 Aralık Cuma Tüyoları!

Beni Affet 1266.- 1267. Bölüm Özetleri? 30 Kasım Perşembe- 1 Aralık Cuma Tüyoları!

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet’de işler iyice karışırken dizinin 1266. ve 1267. bölüm özetleri merak konusu oldu. Dizinin 30 Kasım Perşembe ve 1 Aralık Cuma bölüm özetlerini yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 1266.- 1267. Bölüm Özetleri? 30 Kasım Perşembe- 1 Aralık Cuma Tüyoları!

Dizide Yaman Cansu ile ilişkisinin ip ucu olan kağıdı alıp yırtar. Feride’ye yaşadığı pişmanlığı anlatamaz. Diğer taraftan Yaman Cansu ile karşılaşmasının bir plan olabileceğini düşünemeye başlar. Cüneyt Güzel’i isteme merasiminde Osman’ın da yanlarında olması gerektiğini böylelikle Mükellef’in bu sayede yumuşayabileceği ve Güzel’i verebileceğini söyler. Murat’ın bu konudaki tavrı sert olsa da Murat yumuşamış ve Osman’ın gelmesini kabul etmiştir. İsteme esnasında ise şok olaylar yaşanır.

Toprak ise kendisi ile konuşmaya gelen Zeynep ile konuşmakta kararlıdır. Ateş ise durumdan haberdar olup Zeynep’i aramaya çıkar. Lerzan ise Toprak’ın Sevgilere gitmiş olabileceğini düşünerek oraya doğru yol alır. Sevgi ise Lerzan’ın yaptıklarından haberdardır ve onunla hesaplaşmıştır.

Beni Affet resmi özetleri henüz yayınlanmadı. Ancak bazı düşüncelerimi paylaşmak istiyorum. Güzel ve Murat iyi bir çift olmadı. İzleyici bu iki çifti yakıştırmıyor. Bu yüzden daha yakışan oyuncuların olması gerekiyor. Dizide Cüneyt ise kötü adam rolünü üstlenmiş durumda ve ne yazık ki her şeye aklı eren Cüneyt’in bu yaptıkları hastalığı yüzünden olduğunu doktoru söylüyor. Ben buna inanmıyorum. Cüneyt şu an kötü adam olarak devam edecek. Feride ise deli gibi Yaman’a aşık. Ancak Yaman’ın Cansu ile ilgili ilişkisi ortaya çıkınca işler değişebilir. Bakalım Beni Affet’de bu hafta neler olacak?

Beni Affet Cansu Kimdir? tıklayınız!

Beni Affet 1266. Bölüm Özeti? 30 Kasım Perşembe

Yaman ve Feride tüm yaşananları geride bırakmış görünür. Cansu’dan gelen telefon ise Yaman’ın gerilmesine ve Feride’ye yalan söylemesine neden olur. Cansu, Yaman’a onunla görüşmek istediğini söyler. Feride ise Yaman’ın uzak ve soğuk tavrından şüphelenir.Murat, Mükellef’in Güzel için ayarladığı damat adayını görmek ister. Güzel ise Murat’a, onu şok edecek bir tepki verir.

Ateş’in kaza geçirdiği haberiyle güne başlayan Zeynep, Ateş’in sürpriziyle hiç beklenmedik birini karşısında görür. Ateş Zeynep’le evlenebilmek için yaptığı planda Galip’ten yardım ister. Bu gelişme, tüm ev halkını şaşkına çevirir.Herkesten intikam almaya karar veren Toprak, ilk kurbanını belirler. Zeynep’in Ateş’le aralarının açılmasına sebep olabileceğini düşünen Kader, bu konuda Sevgi’yle konuşmaya karar verir.

Beni Affet 1267. Bölüm Özeti? 1 Aralık Perşembe

Resmi özet yayınlanmadı.

Etiketler: beni affet 1 aralık özeti beni affet 1266. bölüm özeti beni affet 1267. bölüm özeti beni affet 30 kasım özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL