Beni Affet 1268. Bölüm Özeti? 4 Aralık Pazartesi Neler Olacak?

Beni Affet 1268. Bölüm Özeti? 4 Aralık Pazartesi Neler Olacak?

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarında yayınlanan günlük dizi Beni Affet kaldığı yerden devam ederken dizide beklenmedik gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Dizinin 1268. bölüm özetini ve 4 Aralık neler olacak? bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 1268. Bölüm Özeti? 4 Aralık Pazartesi Neler Olacak?

Beni Affet 1 Aralık 1267. Bölümünde Mükellef Güzel’i Cihan ile evlendirmek için girişimlerde bulunurken Cihan’ın amacı ise çok farklıdır. Murat ise Güzel’i düşünmektedir. Güzel ise Murat’ı düşünerek göz yaşı içerisindedir. Diğer taraftan Kader ile Mahir arasında tekrar yakınlaşma yaşanırken, Kader Zeynep’e olan ön yargısını kırmıştır. Zeynep’e iyi davranmaktadır.

Öte taraftan Toprak yeni bir plan içerisindedir. Ateş ile sözde ateşkes imzalar ve yeniden şirketin başına geçmesini ister. Ateş ise Toprak’ın bu geri dönüşüne anlam veremez. Diğer taraftan Feride ise Yaman’ın Cansu ile ilgili muhabbetini öğrenir ve Yaman’ı terk eder.

Dizinin 1268. bölüm özeti henüz yayınlanmadı. Ancak en kısa zamanda sizlerle paylaşacağız. Fakat Feride Yaman’ı affetmekte çok zorlanacak. Ancak bu olayın arkasından Cüneyt’in çıkması ile birlikte Feride yumuşayacaktır. Diğer taraftan Cihan’ın kirli planları devreye girecek. Murat’ı zor günler bekleyecektir. Öte taraftan Kader ve Mahir tekrar birlikte olma yolunda yeni arayışlara girecekler.

Beni Affet 1268. bölüm Özeti?

Kendini Feride’ye affettirebilmek için ilginç bir yönteme başvuran Yaman, Feride’yi kendisiyle konuşmaya mecbur bırakır. Ancak Feride’nin söyleyecekleri Yaman’ı oldukça zor bir duruma sokar.Cüneyt de Feride’yi geri kazanabilmek için çabalamaya devam eder. Nazire’den duydukları nedeniyle yeni bir hamlede bulunmaya karar verir.Murat, Güzel’in karşısına dikilir. Ama bu buluşmanın karmaşık sonuçları olacaktır.

Ateş’in Zeynep’e yaptığı jest, Pınar’ı allak bullak eder ve onun tüm dengeleri değiştirecek bir karar vermesine sebep olur.Pınar için endişelenen Zeynep, Ateş’e korkularından bahseder. Ateş ise beklenmedik bir plan yaparak Zeynep’in korkularını gidermeye karar verir.İntikam almak için Pınar’ı ağına düşürmek isteyen Toprak, şanslı bir ana denk gelir. Ancak Pınar ve Toprak’ın bu buluşmasına beklenmedik kişiler tanık olur.

Etiketler: beni affet 1268. bölüm 4 aralık neler olacak beni affet 1268. bölüm özeti beni affet 4 aralık özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL