Beni Affet 1270. Özeti? Beni Affet 6 Aralık Çarşamba!

Beni Affet 1270. Özeti? Beni Affet 6 Aralık Çarşamba!

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Beni Affet tüm heyecanı ile yayınlanmaya devam ederken dizide Cüneyt Yaman’a oyun oynamış ve Feride ile Yaman arasında soğuk rüzgarların esmesine neden olmuştur. Dizinin 6 Aralık Çarşamba özeti ve 1270. Bölümde olacak olaylar hakkında bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 1270. Özeti? Beni Affet 6 Aralık Çarşamba!

Beni Affet 5 Aralık 1269. bölümde Yaman kendini affettirmek için çok uğraş vermektedir. Feride ise Yaman’dan boşanmak istediğini dile getirmiştir. Bu sırada Yaman tüm bu olayları yapan kişinin Cüneyt olduğunu ve Cansu’yu yatağına onun koyduğunu söylemektedir. Bu sırada Cüneyt’i hırpalayan Yaman Cüneyt’in tekrar rahatsızlanmasına neden olmuş ve Cüneyt Yaman’ın kendine neden böyle davrandığını anlayamamıştır.

Öte yandan Murat elindeki kırık kalbi Güzel’e vermek için parkta buluşur ve Cihan Güzel’i takip eder ve Güzel ile Murat’ı yan yana görür. Cihan ve Murat birbiri ile kavga ederken Güzel Cihan lehine konuşur ve Murat bu durum karşısında sözlünü bir daha takip etmeyeceğim der. Diğer tarafta Toprak Pınar’ı alır evine götürür. Pınar’a benim ile evde kal birlikte yaşayalım der. Pınar ise olmaz sende bana ablam için katlanıyorsun aslında beni sevmiyorsun der. Pınar’ı takip eden Sevgi ise Toprak’ın evine gelirken Pınar arka kapıdan ayrılır. Toprak ve Pınar’ı el ele gören Sevgi Toprak’tan hesap sorarken Pınar’ı ararlar ama bulamazlar.

Ateş ve Zeynep ise evlilik hayalleri kurmaktadır. Pınar ise Toprak’ın teklifini kabul eder. Bunu telefonda mesaj ile bildirir.

Beni Affet 1270. Resmi Özeti!

Yaman bir yandan kendini affettirmek istediği Feride’yi yakından izlerken bir yandan da gerçekleri Feride’ye anlatması için Cansu’yu arar. Cansu yurtdışına kaçma planları yüzünden zor anlar yaşar. Onun yanına giden Yaman ise kötü bir gelişmeyle karşı karşıya kalır. Feride, Osman ve Zühre’den beklenmedik bir teklif alır. Cüneyt’in söyledikleri yüzünden Güzel hakkında kafası karışan Murat, kendisini şok edecek bir şey görür.

Ateş, Zeynep’in geçmişine dair öğrendiklerinden hareket ederek etkileyici bir plan yapar. Ateş ve Zeynep’i birlikte mutlu gören Pınar, evden ayrılmaya karar vererek Toprak’ı arar. Bu gelişmeye sevinen Toprak ise beklenmedik hamlesiyle Pınar’ı zor bir durumda bırakır ve ona bir teklifte bulunur. Pınar’ın bu teklife vereceği yanıt merak konusudur.

Etiketler: beni affet 1270. bölüm özeti beni affet 6 aralık çarşamba beni affet 6 aralık özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL