Beni Affet 1271.-1272. Bölüm Özeti? 7 Aralık Perşembe- 8 Aralık Cuma Neler Olacak?

Beni Affet 1271.-1272. Bölüm Özeti? 7 Aralık Perşembe- 8 Aralık Cuma Neler Olacak?

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet kaldığı yerden devam ederken dizinin 1271. -1272. bölüm özeti ile 7-8 aralık perşembe-cuma neler olacak? Yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 1271.-1272. Bölüm Özeti?

Beni Affet’de bu hafta ayrılıklar damgasını vurdu. Feride Yaman’ın son yaptıklarından sonra evi terk eder. Yaman kendini affettirebilmek için büyük bir mücedele verirken tüm olanların sorumlusu olarak Cüneyt’i görmektedir. Cüneyt ise tüm bu olanlardan haberi olmadığını söylemektedir. Cüneyt’in hastalığı sonrası bu tip olaylara tevessül ettiği düşünülürken Cüneyt’in hastalığının ne zaman geçeceği merak konusudur. Zira Cüneyt daha büyük hatalar yapabilir.

[mavitext]Beni Affet Cihan Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Diğer yanda Murat ile Güzel’de bu hafta tamamen ayrılmışlardır. Murat Güzel’e kırık kalp kolyesi vermiş ve bir daha kendisini rahatsız etmeyeceğini söylemiştir. Öte yandan yaşanan bir ayrılık haberi de Pınar’dan gelmiş ve Pınar Toprak’ın yanına taşınmaya karar vermiştir. Toprak emellerine ulaşmak üzere Pınar’ı kullanmaya karar vermiştir. Tüm bu gelişmeler üzerine Osman ve Zühre ise Cüneyt’i kaybetmemek için uğraş vermektedirler.

Öte yandan Cansu alamadığı paranın peşine düşerken Yaman ise adamlarını göndererek Cansu’yu bulmaya çalışır. Cansu Yaman ile karşılaştığında ne yapacaktır. Pınar’ın Toprak’a gitme kararına Zeynep ise tepki gösterecektir. Toprak ise Pınar’ı almak için Sevgi’lerin evine gelir. Toprak’ın Sevgi’lere gelmesi ile ortam gerginleşir. Dizi ile ilgili bir eleştiri yapmak gerekirse izleyicilerin en çok merak ettiği konu ise Feride’nin neden kızı Güneş ile ilgilenmediğidir. Dikkat ederseniz Feride hiç bir zaman kızı güneş ile ilgilenmemektedir. Güneş kreş köşelerinde anne sevgisinden yoksun büyümektedir. Bu olay izleyicinin tepkisini çekmektedir. Umarız senaristler bu konuda bir çalışma yapar.

Beni Affet 1271. Bölüm 7 Aralık Resmi Özeti?

Yaman acı içinde can çekişirken Cansu güç bir ikilem içine girer. Bir türlü içi rahat etmeyen Feride sonunda Yaman’la iletişim kurmak için harekete geçer. Yaman’ın başına gelenlerden ötürü kafası karışık olan Zühre ve Osman, Cüneyt’le konuşmaya karar verir. Cüneyt’in sözleri merak konusudur. Murat’ın ise Güzel ve Cihan karşısındaki tutumu heyecanlı anlar yaşanmasına neden olur.

Ateş’in yaptığı sürpriz karşısında Zeynep’in adeta mutluluktan ayakları yerden kesilir. Güzel anlar yaşanırken ikili arasında aşk dolu yakınlaşmalar gerçekleşir. Toprak hain planını devreye sokar ve Pınar’la şirketteki ilk iş günü için hazırlık yaparlar. Kader içine düştüğü zor bir anda Mahir’den yardım görünce beklenmedik gelişmeler yaşanır.

Beni Affet 1272. Bölüm 8 Aralık Resmi Özeti?

Yaman, kendisine kurulan tuzağı ispatlamak için Cansu’yu Feride’nin karşısına çıkarmaya karar verir. Ancak Yaman’ın, Asiye’den öğrendikleri, bu kararın sekteye uğramasına neden olur. Yaman’ın kendisine doğruyu söyleyip söylemediğinden emin olamayan Feride, Asiye’nin beklenmedik hamlesiyle şaşkına döner. Cihan, Kozan ailesinin sürpriz bir ismine ters bir harekette bulunur. Bundan haberdar olan aile önemli bir karar alır.

Pınar, Zeynep’e yalan söyleyerek evden çıkar. Sevgi, Şahin ve Kader, Pınar’ın hareketlerinden şüphelenirler ve bir plan yaparlar. Zeynep ve Ateş, aldıkları kötü bir haberin Pınar’la ilgili olduğunu sanarak paniklerken, Pınar hakkında şaşırtıcı bir şey öğrenirler. Toprak, yanına çektiği Pınar’ı zor durumda bırakacak fikrini uygulamaya koyar. Şirkete giden Ateş ise büyük bir şok yaşar.

Etiketler: beni affet 1271. bölüm özeti beni affet 1272. bölüm özeti beni affet 7 aralık perşembe özeti beni affet 8 aralık cuma özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL