Beni Affet 1274. Bölüm Özeti Fragmanı? 12 Aralık Salı Neler Olacak?

Beni Affet 1274. Bölüm Özeti Fragmanı? 12 Aralık Salı Neler Olacak?

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarında yayınlanan günlük dizi Beni Affet kaldığı yerden devam ederken dizide Yaman Cansu’dan Feride ile görüşeceği sözünü aldıktan sonra bir nebze olsun rahatlamıştı. Ancak annesi Asiye’den duydukları fikrini değiştrimesine neden oldu. Beni Affet 1274. Bölüm Özeti 12 Aralık Fragmanını yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 1274. Bölüm Özeti Fragmanı? 12 Aralık Salı Neler Olacak?

Beni Affet 1274. bölüme geçmeden önce Beni Affet’de neler oluyor bir bakalım. Beni Affet de genel olarak baktığımızda geçen sezon bir çok isim bu sezon malesef yok. Bu isimler daha çok Sevgi’nin çocukları oldu. Özellikle Kemal’in ölümünden sonra Bahar’a uyum sağlayacak bir partner bulunamaması Bahar’ın diziden ayrılmasına neden oldu. Bahar şu an Savaşçı dizisinde rol alıyor. Ben Bahar’ın tekrar Beni Affet’e döneceğini düşünüyorum. Bir diğer ayrılan isim ise Umut oldu. Umut da gerçekte sağlık sorunları nedeniyle diziden ayrılmıştı. Umut da ilerleyen zamanlarda diziye dahil olabilir.

Geçen sezon diziye dahil olan isimlerden bir Yaman oldu. Yaman dizide resmen başrol oynuyor. Feride ile Yaman aşkı diziye damga vururken Feride Cüneyt aşkı ise söndü. Bu sezon diziye Zeynep, Pınar, Güzel, Toprak, Lerzan, Asiye gibi isimler dahil oldu. Bu isimler diziye şu an için adepte oldu ve izleyici bu isimleri de merak etmeye başladı. Bu sezon Cüneyt hastalanırken bu hastalığı Cüneyt’in yapmayacağı şeyleri yapmasına neden oldu. Yaman ve Feride’yi ayırmak için türlü işlerin içine girdi. Ateş, Zeynep ve Toprak üçlüsünde Zeynep Ateş’i severken Toprak Zeynep’i takıntı yaptı ve intikam için Zeynep’in kardeşi Pınar’ı kullanıyor. Kader ile Mahir arasında ise yeniden sevgi tomurcukları yeşermeye başladı. Yiğit ise tam olarak intikamını alamadı.

Beni Affet 1274. bölüm resmi özeti henüz yayınlamdı. Cansu Feride’ye gerçekleri anlatacak mı? Cüneyt hastalığını yenebilecek mi? Yaptıklarından pişmanlık duyacak mı? Kader ve Mahir tekrar bir araya gelecek mi? Ateş Toprak’ın kötü planlarını çözebilecek mi? Pınar’ın Toprak’ın yanında çalışmasına Zeynep ne karşılık verecek?

[mavitext]Beni Affet Cüneyt’in Hastalığı Ne? Tıklayınız![/mavitext]

Beni Affet 1274. bölüm 12 Aralık Özeti?

Feride aralarında geçenlerden sonra duruma son noktayı koymak için Yaman’ın yanına gelir. Yaman, Feride’nin kendisinden boşanmak istediğini düşünürken Feride’nin söyledikleri nedeniyle şaşkına döner. Osman, ailesiyle birlikte yemeğe gitmek ister. Zühre, bu yemekte Osman, Cüneyt ve Murat’la ilgili bir gerçeği öğrenir. Cihan ise Osmanlardan intikam almaya kararlıdır.

Zeynep, Ateş’e bir iş bulmadan evlenemeyeceklerini söyler. Ateş ise Zeynep’i şaşırtacak bir plan yapmaya karar verir. Zeynep, Pınar’a Toprak’ın gerçek yüzünü göstermeye kararlıdır. Toprak’ın şirketi umursamadığını düşünen Lerzan, Pınar’ın işten çıkarılmasını sağlar. Bu konuda Toprak’la konuşmaya karar vererek eve giden Pınar ise şok olacağı bir gerçekle karşı karşıya kalır.

Güzel Yaman’ın Kız Kardeşi mi? Tıklayınız![mavitext][/mavitext]

Etiketler: beni affet 12 aralık bölüm özeti beni affet 12 aralık salı beni affet 1274. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL