Beni Affet 1276. Bölüm Özeti Fragmanı? 14 Aralık Perşembe Tüyoları!

Beni Affet 1276. Bölüm Özeti Fragmanı? 14 Aralık Perşembe Tüyoları!

Yazar: Emre Beni Affet

Beni Affet tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 1276. bölüm özeti ile 14 Aralık Perşembe tüyoları merak konusu oldu. Feride ve Yaman arasındaki son durumlar. Osman’ın vurulması ve Zeynep- Ateş- Toprak ve Pınar arasında yaşananlar… Tüm bu gelişmeleri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 1276. Bölüm Özeti Fragmanı? 14 Aralık Perşembe Tüyoları!

Dizinin bir önceki bölümünde Cansu tüm gerçekleri anlatmak için Feride ile konuşmak ister ancak Feride’den beklemediği bir tepki alır. Feride tüm olanları sineye çekip Yaman ile yeni bir sayfa açmak isterken Yaman ise Asiye’nin Feride’den özür dilemesini bekler. Osman’ın vurulması Murat’ın Osman’a olan tavrını da değiştirecektir. Ateş ise Zeynep’in en büyük hayalini gerçekleştirmek için Sevgi, Şahin ve Kader ile harekete geçer. Bu sırada Ateş ile Şahin arasında sürpriz bir gelişme yaşanır. Evde kendini fazlalık hisseden Pınar ise aldığı karar ile herkesi şaşırtacaktır. Toprak Zeynep ile Ateş’in arasını bozmak için Pınar’a bir mektup gönderirken, mektup hiç beklenmeyen bir kişinin eline geçer.

Beni Affet 1276. bölüm resmi özeti yayınlanmasa da bazı tüyoları paylaşmak istiyoruz. Feride Yaman ile yeni bir sayfa açmak istesede Yaman buna hazır değildir. Feride’nin yanına aldığı kişinin Cansu olduğundan şüphelenen Yaman zor durumdadır. Osman yaşam mücadelesi verirken tüm aile korku ile beklemektedir. Cihan Güzel’den kendisine yardım etmesini bekler Mükelef’i Güzel ile tehdit eder. Güzel Osman ile ilgili konuşmak için Murat’ı arar.

Zeynep ve Ateş ise dükkan açma fikirlerini gerçekleştirmek için heyecan içinde uğraşırlar. Pınar doğum gününü unutttuğunu sandığı Zeynep’e kırılır. Pınar Sevgi’nin bahsettiği kişi ile evlenme teklifini kabul eder. Bu kararı öğrenen Zeynep’in ise vereceği karar merak konusudur. Pınar’ı elinden kaçırmak istemeyen Toprak ise sinsi plan yapar. Yiğit Kader’e eziyet etmek için yeni bir yol bulacaktır.

[mavitext]Beni Affet 1277. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Beni Affet 1276. Bölüm Fragmanı!

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: beni affet 1276. bölüm özeti beni affet 14 aralık perşembe neler olacak beni affet 14 aralık perşembe özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL