Beni Affet 1277. Bölüm Özeti Fragmanı? 15 Aralık Cuma Neler Olacak?

Beni Affet 1277. Bölüm Özeti Fragmanı? 15 Aralık Cuma Neler Olacak?

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet’de heyecan kaldığı yerden devam ederken dizinin 1277. bölüm özetinden sonra merak edilen konulardan bir tanesi de 1277. bölümü oldu. Peki Beni Affet 15 Aralık Cuma 1277. bölümünde neler olacak? Yazımızda..

Beni Affet 1277. Bölüm Özeti Fragmanı? 15 Aralık Cuma Neler Olacak?

Beni Affet’de Yaman ile Feride arasındaki ilişkinin tekrar eski halini alması zaman alacaktır. Cansu’nun Feride’ye gerçekleri açıklaması ile nelerin değişeceği merak konusu olurken Asiye ise Feride’den özür dileyecek mi? Diğer taraftan Yaman ile Güzel’in kardeş olup olmadıkları açığa çıkmayı bekleyen konularan…Bir diğer konu ise Toprak Zeynep, Ateş ve Pınar arasında yaşanan olaylar. Toprak Zeynep’i kaybetmenin verdiği acı ile sağa sola saldırırken elindeki en büyük kozu Pınar’ı da kaybetmek üzeredir.

Pınar Sevgi’nin evlenmek için kendisine bulduğu aday ile görüşmeye olumlu yanıt verirken karşısındakinin Pınar’ı sevip sevmeyeceği ve kim olduğu merak konusudur. Öte yandan Osman’ın vurulması ile Murat’ın Osman’a baba demesi ise herkesi duygulandıracaktır. Zühre ise yaşanan gerilimli dakikalardan ürker. Cüneyt babasının başına gelenler sonrası Feride meselesini geri plana atarken hala onu düşünmektedir. Güzel ise Cihan’ın kendisini ve teyzesini tehdit etmesinden bıkmıştır. Güzel’in tavrı merak konusudur. Mahir ise Kader’e olan aşkını itiraf edecek ve Kader ile Mahir tekrar birlikte olabilcek mi?

Beni Affet 1277. bölüm resmi özeti henüz yayınlanmadı. Ancak dizide Cüneyt Feride Yaman ilişkisinde Cüneyt yeni bir hamle hazırlığındadır. Cüneyt’in yeni hamlesi ne olacaktır. Diğer taraftan Cansu Feride’ye gerçekleri anlattığında Feride Yaman ilişkisi ne olacaktır? Toprak’ın mektup olayından sonraki dehşet planı ne olacaktır? Tüm bu gelişmeleri yakından takip edeceğiz.

[mavitext]Beni Affet Yeni Sezon Oyuncu Listesi? Tıklayınız![/mavitext]

Beni Affet 1277. Bölüm Resmi Özeti?

Cansu ve Feride’yle birlikte yemek yemek zorunda kalan Yaman, zor anlar yaşar. Yaman yemeğin sonunda Cansu’yla sert bir konuşma yapar. Ancak Cansu’nun tavrı olayların seyrini değiştirecek türdendir.Durumu ağırlaşan Osman’ın ameliyat edilmesi gerekir. Cihan’ın Zühre’yi tehdit ettiğini ve Osman’ı vurduğunu öğrenen Mükellef şok olur. Murat ise Güzel’in engel olma çabasına rağmen Cihan’la yüzleşmek üzere harekete geçer.

Ateş ve Zeynep, Sevgilerin de yardımıyla Pınar’a sürpriz bir doğum günü hazırlar. Pınar, Kader’in ayarladığı Cemil’le buluşmaya gider. Toprak ise yaptığı planıyla Pınar’ı şaşırtır ve yanına taşınması için Pınar’ın kafasını karıştırır.Maddi açıdan zor bir durumda kalan Kader, Mahir’in yardımlarından etkilenir. Mahir Yiğit’in yalanlarını ortaya çıkarmasını sağlayabilecek bir ana şahit olur.

Beni Affet 1277. Bölüm Fragmanı!

Fragman yayınlanmadı.

Etiketler: beni affet 1277. bölüm özeti beni affet 15 aralık cuma özeti beni affet 15 aralık neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL