Beni Affet 1278. – 1279. Bölüm Özeti Fragmanı? 18 Aralık Pazartesi- 19 Aralık Salı Neler Olacak?

Beni Affet 1278. – 1279. Bölüm Özeti Fragmanı? 18 Aralık Pazartesi- 19 Aralık Salı Neler Olacak?

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet’de heyecan kaldığı yerden devam ederken dizide yaşanan son gelişmeler ile ilgili olarak bilgi vermeye devam ediyoruz. Dizinin 1278. bölümü özeti ile 1279. bölüm özetini ve 18 Aralık Pazartesi ile 19 Aralık Salı neler olacak yazımızı yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Beni Affet 1278. – 1279. Bölüm Özeti Fragmanı?

Beni Affet’de bu hafta heyecan kaldığı yerden devam ederken dizinin geçen haftaki bölümünde Osman Kozan ağır yaralanmış ve ölüm ile burun burunadır. Feride ile Yaman her şeyi unutmuş ve yeni bir sayfa açmak üzere hayatlarına devam etmektedirler. Diğer taraftan Pınar ise Cemil ile tanışmış ve hoş bir çocuk olduğu kararına varırken Toprak ise Cemil’i yönlendirmektedir. Ateş Zeynep için yeni bir dükkan açmış ve evlilik yolunda en büyük engeli kaldırmıştır. Mükellef ise Cihan’ın gerçek yüzünü görmüş Güzel ile Murat tekrar bir araya gelecektir.

Öte yandan Yaman Cansu ve Feride ile yemek yemek zorunda kalmış ve zor anlar yaşamıştır. Yemeğin sonunda Cansu ile konuşan Yaman Cansu’dan hiç beklemediği bir tavır alır. Durumu ağırlaşan Oman ise hemen ameliyata alınmıştır. Babası vurulan Murat ise Cihan ile tüm engellemelere rağmen yüzleşecektir. Ateş ve Zeynep Pınar’a sürpriz doğum günü hazırlarken Pınar bu olay karşısında şaşkınlığını gizleyemez. Toprak öyle bir plan yapar ki Pınar’ı yanına taşınması için ikilemde bırakır. Maddi olarak zorlanan Kader ise Mahir’in yardımlarından etkilenecektir. Mahir Yiğitin yalanlarını ortaya çıkaracak bir yalana şahit olacaktır.

Beni Affet’de 18 Aralık Pazartesi ve 19 Aralık Salı neler olacak? Osman Kozan kurtulabilecek mi? Ateş ve Zeynep evlenebilecek mi? Pınar Toprak’ın tuzağına düşecek mi? Feride Yaman’ın yattığı kadının Cansu olduğunu öğrendiğinde ne yapacak? Yaman’a sarılıp affedip yolumuza devam edelim mi diyecek? Yoksa Yaman’dan ayrılacak mı? Cüneyt babasının durumundan sonra nasıl bir karar alacak? Tüm bu gelişmeleri yakından takip edeceğiz. Dizinin resmi özeti geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

Beni Affet 1278. Bölüm Resmi Özeti?

Resmi özet muhtemelen 16 Aralık da yayınlanacak. Ancak bölüm ile ilgili tüyoları paylaşıyoruz. Feride ve Yaman yaşadıklarını geride bırakmaya karar verir. Ancak Yaman’ın iş yerinde bir yangın çıkar. Bu yangında yaralanan bekçinin ziyaretine evine giden Yaman burada kendini zor durumda bırakacak gelişme ile karşı karşıya kalır. Herkes endişe ile Osman’ın yaşaması için dua ederken Murat Güzelle konuşmaya karar verir. Mükellef ise Murat’a hiç beklemediği bir hamlede bulunur.

Zeynep ile Ateş ise Murat’a sürpriz bir hediye hazırlarken Toprak Pınar’ı Zeynep için yanına çekmiş ve Zeynep’i kazanmak için yeni bir hamlede bulunur. Toprak’ın planını anlayan Ateş ise Zeynep’in peşinden gider. Toprak söyledi sözler ile Ateş ve Zeynep’i şok eder.

Beni Affet 1279. Bölüm Resmi Özeti?

Henüz yayınlanadı.

Etiketler: beni affet 1278. bölüm özeti beni affet 1279. bölüm özeti beni affet 18 aralık özeti beni affet 19 aralık özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL