Beni Affet 1283. Bölüm Özeti 25 Aralık Pazartesi Tüyoları Fragmanı!

Beni Affet 1283. Bölüm Özeti 25 Aralık Pazartesi Tüyoları Fragmanı!

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarında yayınlanan günlük dizi Beni Affet tüm heyecanı ile devam ederken dizide Yaman ve Feride’nin aldığı kararlar tartışılıyor. Öte yandan Kader’in Yiğit’ten kurtulmak için neler yapabileceğini gördüğümüz şu günlerde dizinin 25 Aralık 1283. bölüm özeti merak konusu oldu. Beni Affet 1283. bölüm özetini yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 1283. Bölüm Özeti 25 Aralık Pazartesi Tüyoları Fragmanı!

Beni Affet’te Osman Kozan ölmekten yine ucuz yırtmıştı. Ancak Osman’ın ölüm ile burun buruna gelmesi bile Zühre’nin kendisini affetmesine yeterli gelmedi. Osman bir türlü Zühre’ye kendini affettiremedi. Hastane’den çıkacak olan Osman Kozan Zühre’ye kendini affettirmek için yeni yollar ararken, Murat ve Güzel’in ayrılmasına çok üzülmüş ve onları bir araya getirmek için büyük çaba sarf etmektedir. Zühre ise Osman’ı hala sevmektedir ancak gururu sevgisinin önüne geçmiş ve ne yapacağını bilemez. Öte yandan Cüneyt anne ve babası ile ilgilenmekten kızı Güneş’i ihmal etmiştir.

Yaman ile Feride ise Umut bebeği evlatlık edinme yoluna gitmeyi düşünmektedirler. Feride Yaman’a bir çocuk verememenin ezikliği altında Yaman’ın Umut bebeği gizlice sevdiğini izler ve çok üzülür. Bu yüzden Umut bebeği evlatlık almaya sıcak bakar. Peki Güneş ne olacak? Bir ara Güneş’i yanlarına almak isteyen Feride ne çabuk kızını almaktan vazgeçmiştir. Kızı Güneş ile doğru dürüst ilgilendiği gözükmeyen Feride’nin başkasının çocuğuna evlatlık yapma isteği anlaşılamaz. Öz çocuğu dururken onunla yeteri kadar ilgilendiğini düşünerekten başka bir çocuğu evlatlık edinmek ne kadar mantıklıdır. Ancak bu bir dizi olduğu için bazen mantık aramamak gerekiyor. Bir diğer sorun ise Cüneyt bunu duyduğunda ne yapacağıdır. Feride ve Yaman bunu şu an pek düşünmeselerde ilerde karşılarına büyük bir sorun olarak çıkacaktır.

[mavitext]Beni Affet Nasıl Bitecek? Tıklayınız![/mavitext]

Beni Affet’de diğer taraftan Zeynep’in yaptığı büyük hata Zeynep ve Ateş’in Pınar’ı kurtarmak için yaptıkları planın deşifre olmasını ve Toprak’ın bu planı bozmasını sağlar. Pınar Ateş ve Zeynep’e beklemedikleri bir yanıt verecektir. Diğer taraftan Kader Yiğit’ten kurtulmak için senet imzalayıp tefeciden para alır. Bu tehlikeli oyunda Kader’in başına kötü işler gelmesini kim önleyecek? Beni Affet resmi özeti henüz yayınlanmadı. Resmi özet yayınlandığında bu sayfadan paylaşacağız. Resmi özet öncesi Pazartesi tüyolarını aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

[pembetext]Beni Affet Güzel ve Yaman Arasındaki İlişki Ne? Tıklayınız![/pembetext]

Beni Affet 1283. Bölüm Resmi Özeti?

Bebek sahibi olmak için yeni bir yol denemeye karar veren Yaman ve Feride bir uzmandan yardım alır. Asiye’nin aldığı tavır ise tüm olayların seyrini değiştirir. Cansu cephesinde yaşanan olayların Yaman ve Feride cephesinde nasıl bir etki oluşturacağı merak konusudur. Kendisine yeni bir yol seçen Güzel’in İstanbul’a yola çıkması ve Murat’ın Güzel’in yolunu kesmesi ise heyecan verici olayların yaşanmasına neden olur. Ateş ve Zeynep ise restoran açılışı hazırlıkları yaparken başlarına gelen olaylar herkesin keyfini kaçırırken Şahin’in oğlunun gözüne girmek için yapacağı hareket ise yeni bir hata yapmasına neden olur. Ateş ve Zeynep’i gölge gibi takip eden Toprak ise açılış gününde yapacağı kötülükleri hayal etmektedir.

[pembetext]Beni Affet 1284. Bölüm Özeti Tüyoları Geldi? Tıklayınız![/pembetext]

Resmi özet henüz yayınlanmadı.

Etiketler: beni affet 1283. bölüm özeti beni affet 25 aralık pazartesi tüyoları beni affet 25 aralık tüyoları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL