Beni Affet 1284. Bölüm Özeti Tüyoları! 26 Aralık Salı Fragmanı Neler Olacak!

Beni Affet 1284. Bölüm Özeti Tüyoları! 26 Aralık Salı Fragmanı Neler Olacak!

Yazar: Emre Beni Affet

Beni Affet Star Tv ekranlarında yayınlanmakta ve heyecanı gittide artmaktadır. Beni Affet’de yaşanan son gelişmeler ve dizi ile ilgili ip uçlarını sizlerle paylaşıyoruz. Beni Affet’in 1284. bölüm özeti ve 26 Aralık Salı tüyolarını yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 1284. Bölüm Özeti Tüyoları! 26 Aralık Salı Fragmanı Neler Olacak!

Beni Affet son bölümde Murat Güzel’in yolunu kesmiş ve önemli gelişmelere vesile olmuşlardı. Yaman ve Feride ise çocuklarının olacağı umudu üzerine harekete geçmiş ve bir uzmandan yardım almışlardı. Öte yandan Cansu ise Yaman ve Feride’yi etkileyecek bir durumdadır. Ateş ve Zeynep’in restoran açılışı başlarına gelen aksilikler ise herkesin moralini bozmuştu. Toprak ise Ateş ve Zeynep’i bir gölge gibi takip etmiş ve onlara tuzak kurmak için planlar yapmaktadır.

Beni Affet’in 1284. bölüm resmi özeti yayınlanmasa bile bazı tüyoları sizlerle paylaşacağız. Beni Affet 26 Aralık Salı günü tüyolarında Feride Yaman ile aldıkları yeni kararı Nazire’ye aktarır. Cansu ise para istemek için Cüneyt’i yanına çağırır. Olanlardan habersiz olarak Cansu’nun evine gelen Yaman ise gergin anların yaşanmasına neden olur. Yaman bir ipucu bulur ve işler iyice karışır. Güzel ile ilişkisini yoluna sokan Murat ise Osman’ın aldığı karara şaşırır. Ateş ile Zeynep ise dükkana geldiklerinde şok edici bir manzara ile karşılaşır. Şahin’e sinirli olan Ateş’in zor durumda kalan babası için ne yapacağı merak konusudur.

[pembetext]Beni Affet 2018’de Bitiyor mu? Tıklayınız![/pembetext]

Sevgi ise Ateş ve Şahin’e dair önemli ve hoşuna gitmeyen bir haber ile alır. Kader ise peşinde olan tehlikeden dolayı çaresizdir. Toprak ise Pınar’ı elde etme planı yaparken kapısına beklenmedik kişiler dayanır. Toprak’ın kapısındaki kişiler kimdir? Kader tefeciden kurtulabilecek mi? Sevgi Ateş ve Şahin hakkında ne haber aldı. Osman Murat ile ilgili nasıl bir karar alır. Cansu Yaman ve Feride’yi etkileyecek nasıl bir durumun içindedir. Tüm bu gelişmeler ve daha fazlasını ilerleyen bölümlerde göreceğiz. Osman’ın Murat ile Güzel’i evlendireceğini düşünüyorum. Cansu’nun ise hamile olduğunu düşünüyorum ve çocuk Yaman’dan olabilir. Bakalım Feride ve Yaman şimdi ne yapacak.

[mavitext]Beni Affet 1285. Bölüm özeti Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: beni affet 1284 özeti beni affet 1284. özeti tüyoları beni affet 26 aralık salı özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL