Beni Affet 1285. Bölüm Özeti? 27 Aralık Çarşamba Tüyoları!

Beni Affet 1285. Bölüm Özeti? 27 Aralık Çarşamba Tüyoları!

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet kaldığı yerden devam ediyor. Dizide Feride ve Yaman’ın çocuk sahibi olma ihtimali herkesi sevindirirken Güzel ve Murat’ın tekrar bir araya gelmesi ise Kozan ailesini mutlu etti. Beni Affet 27 Aralık Çarşamba günü 1285. bölüm özetini yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 1285. Bölüm Özeti? 27 Aralık Çarşamba Tüyoları!

Beni Affet’de Ateş ve Zeynep dükkana geldiklerinde hoş olmayan bir manzara ile karşılaşmışlardı. Öte yandan Ateş’in Şahin ile ilgili düşüncesi merak ediliyordu. Toprak Ateş ve Zeynep’e yeni planlar yaparken Toprak’ın kapısına gelen kişilerde ayrı bir merak konusu oldu. Cansu ise Yaman ve Feride’yi zor surumda bırakacak hangi durumun içindedir. Osman ise Murat ile Güzel arasında gelişecek hangi önemli kararı alacak?

Beni Affet 1285. bölümünün resmi özeti yayınlanmadı. Ancak dizi ile ilgili önemli ip uçlarını paylaşıyoruz. Feride bir türlü ulaşamadığı Cansu’nun başının belada olduğu düşüncesindedir. Yaman ise Cansu’yu hastaneye götürmek zorunda kalır. Ancak ikiliyi sürpriz bir isim hastanede görür. Feride ile ilgili planları hiç tükenmek bilmeyen Asiye ise Cansu ile ilgili önemli bir gerçeği öğrenir. Osman ise Güzel’i istemekte kararlıdır. Mükellef’in bu konuda ne karar vereceği merak konusudur.

[mavitext]Beni Affet Yaman ve Güzel Arasındaki Bağ Nedir? Tıklayınız![/mavitext]

Zeynep ve Ateş ise dükkanı talan edenlerin peşindedir. Ateş ve Zeynep dükkanı talan edenleri polise şikayet etmeye giderler. Zeynep’i elde etmek isteyen Toprak ise tefeci Muhsin’i Kader’i zor durumda bırakmaya ikna eder. Kader Ateş ve Zeynep’e Yiğit ile ilgili gerçekleri anlatmak zorunda kalır. Kader’den intikamını almak isteyen Yiğit ise Ateş ile karşı karşıya gelecektir. Bu gelişme Ateş için beklenmedik sonuçlar doğurur. Ateş hangi beklenmedik durumla karşı karşıya kalacak? Murat ile Güzel evlenebilecek mi? Feride ve Yaman Cansu yüzünden ayrılacak mı?

Etiketler: beni affet 1285. bölüm özeti beni affet 27 aralık neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL