Beni Affet 1288. Bölüm Özeti? 1 Ocak Pazartesi- Şahin Ölecek mi?

Beni Affet 1288. Bölüm Özeti? 1 Ocak Pazartesi- Şahin Ölecek mi?

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarının günlük dizisi Beni Affet kaldığı yerden devam ederken dizide yaşanan son gelişmeler heyecan verici bir haldedir. Cansu’nun Feride ve Yaman’ı ayırma planlarını destekleyen Asiye bunu başarabilecek mi? Cansu bebeğin Yaman’dan olduğunu söyleyecek mi? Bu durumu öğrenen Feride ne yapacak? Ateş ve Toprak arasında geçen savaşın galibi kim olacak? Şahin’in hastalığı ne? Tüm bu gelişmeleri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 1288. Bölüm Özeti? 1 Ocak Pazartesi- Şahin Ölecek mi?

Beni Affet kaldığı yerden devam ederken dizide Cansu Yaman ve Feride’yi ayırabilmek için Asiye’nin sözlerine riayet ederken bunda başarılı olup olmayacağı merak konusu. Öte yandan Asiye bu işi başarırsa sonrasında Cansu’dan da kurtulmayı planlıyor. Toprak Kader’i kurtarmak için oynadığı oyunun sonuna gelecek mi? Toprak’ın oyunları ne zaman bitecek? Şahin hastalığını yenebilecek mi?

[pembetext]Beni Affet Feride Yaman Boşanacak mı? Tıklayınız![/pembetext]

Beni Affet 1288. bölüm özeti henüz yayınlanmadı. Ancak bu bölümde olacakları yazımızda bulabilirsiniz. Kendisini affettirmek isteyen Yaman kendisine tuzak kurulduğunu ortaya çıkarabilmek için bir plan yapar. Cansu ise Yaman ile konuşmak ister. Asiye Cansu’yu evden kovmaya çalışır. Ancak Yaman öyle bir tepki verir ki Asiye ne yapacağını şaşırır. Öte yandan Cüneyt’in hasta olduğunu düşünen Zühre düşüncelerini Osman ile paylaşır. Osman ise Zühre’nin bu düşüncesini açığa kavuşturmak için Zühre’ye bir planı olduğunu söyler. Osman’ın planı nedir?

Ateş ise kendisine miras kalan para ile evlerini kurtaran Zeynep’e bir sürpriz hazırlığındadır. Zeynep Pınar ile birlikte başsağlığı dilemek için amcalarının evine gitmek ister. Pınar ise şimdi hapı yuttuk der ve ablasının para ile ilgili gerçekleri öğrenmesinden korkar. Toprak ise yine şerliğini yapar ve Zeynep ile Pınar’ın arasının açılmasına neden olur. Yaşadıklarından dolayı ağrıları artan Şahin ise doktora gittiğinde şok yaşar. Şahin ölecek mi? Tüm bu gelişmeler merak konusudur.

[pembetext]Beni Affet 1289 . Bölüm Özeti? 2 Ocak Salı Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: 1 ocak pazartesi beni affet özeti beni affet 1 ocak özeti beni affet 1288. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL