Beni Affet 1289. Bölüm Özeti? 2 Ocak Salı- Zeynep Gerçekleri Öğrenir!

Beni Affet 1289. Bölüm Özeti? 2 Ocak Salı- Zeynep Gerçekleri Öğrenir!

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet tüm heyecanı ile devam ederken dizide yaşanan son gelişmeleri yazımızda bulabilirsiniz. Beni Affet 1289. bölümde Yaman suçsuz olduğunu ispat edebilecek mi? Feride ne yapacak? Diğer yandan Osman ve Zühre’nin planı ne olacak? Zeynep miras ile ilgili gerçekleri öğrendi mi? Beni Affet 2 ocak Pazartesi özeti ve tüyolarını yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 1289. Bölüm Özeti? 2 Ocak Salı- Zeynep Gerçekleri Öğrenir!

Beni Affet’in son bölümünde Cüneyt’in hasta olup olmadığını öğrenmeye çalışan Zühre ve Osman’ın planı merak konusudur. Diğer yandan Yaman’ın yaptığı plan başına nasıl bir iş açacak? Miras ile ilgili gerçekleri öğrenen Zeynep ne yapacak? Ateş bu durumdan haberdar olacak mı? Son zamanlarda Cüneyt’in hareketleri Osman ve Zühre’nin dikkatinden kaçmamış ve bu olayın üzerine gitmeye karar vermişlerdi. Yaman ise Cansu ve Cüneyt’in birlikte hareket ettiklerine inanıyordu.

[pembetext]Beni Affet Güzel Yaman Kardeş mi? Tıkla![/pembetext]

Beni Affet 1289. bölüm özeti resmi olarak açıklanmadı. Ancak bazı tüyoları yazımızda bulabilirsiniz. Yaman Cansu ile Cüneyt’in birlikte işbirliği içinde olduğunu düşünerek bazı planlar yapar. Ancak bu planı kendisini zor durumda bırakacak olayların yaşanmasına neden olur. Cansu ise Asiye’den tüm dengeleri değiştirecek bir haber alır. Cansu’nun aldığı bu haber nedir? Zühre ile Osman ise Cüneyt’in hastalığını öğrenmek için bir planın içindedirler. Hastalığından dolayı sürekli sıkıntıların içinde olan Cüneyt ise kendisini istemeden zor durumda bırakacak bir durumun içine düşer.

Miras ile ilgili gerçeği anlayan Zeynep ise Ateş öğrenmeden bu olayı nasıl kapatacağını düşünmekte ve adeta delirmektedir. Ancak yine bir hata yapar ve soluğu Toprak’ın yanında alır. Zeynep’in bu habersiz yaptığı işler bir gün başına bir iş açacak ve Toprak’ın emeline ulaşmasına neden olacak. Bu yüzden Zeynep daha dikkatli olmalı ve Ateş’ten habersiz iş yapmamalı. Zeynep Pınar’ın kendisini kandırmasından dolayı ondan hesap sorar. Sevgi ise Şahin’in hastalığından dolayı perişan bir durumdadır. Ateş ise Sevgi’nin bir sıkıntısı olduğunu anlar ve bazı şeylerden şüphe duyar. Ateş’in vereceği haber ile birlikte Zeynep önemli bir karar verecektir.

[mavitext]Beni Affet 1290. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: 2 ocak salı beni affet özeti beni affet 1289. bölüm özeti beni affet 2 ocak salı özeti


Yorumlar

  • anonim

    harika bir vücudun var çok güzelsin seni seviyoruz sıla

  • anonim

    çok güzelsin sıla çok

  • tigres

    Çok güzelsin sıla çok

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL