Beni Affet 1298.- 1299. Bölüm Özeti? 15-16 Ocak 2018 Zeynep ve Kader!

Beni Affet 1298.- 1299. Bölüm Özeti? 15-16 Ocak 2018 Zeynep ve Kader!

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet kaldığı yerden devam ederken dizide Cüneyt’in hastalığı ve tedavisi konusunda Kozan ailesi çabalarken bir taraftan da Güzel ise Mükellef Kozan ailesinin evine yerleşmiştir. Öte yandan Zeynep ile Toprak evlilik hazırlığı yaparken Toprak ise bu işi bozmak için yeni planlar yapmaktadır. Beni Affet 15 Ocak Pazartesi 1298. Bölüm özeti ve 16 Ocak Salı 1299. Bölüm Özetini yazımızdan bulabilirsiniz.

Beni Affet 1298.- 1299. Bölüm Özeti? 15-16 Ocak 2018 Zeynep ve Kader

Beni Affet son bölümünde Feride ile Yaman Cansu’yu hasteneye götürüler. Kendine gelen Cansu uyandığı zaman Feride’ye Yaman ile ilgili şok edici gerçeği söyler. Feride ise Cansu ile Yaman arasında bir şeyler olduğunu düşünmektedir. Şüphelerini gidermek için harekete geçen Feride ise hiç hesapta olmayan bir durumun içerisine düşmektedir. Mükellef ise Güzel konusunda Asiye ile karşı karşıya gelmektedir.

Osman ile Zühre ise Asiye ve Mükellefi bir arada görür. Kader ve Zeynep’in kaybolduğunu öğrenen Ateş ise soluğu Toprak’ın yanında alır. Mahir ise Yiğit hakkında bildikleri gerçekleri anlatınca Sevgi ve Şahin Kader için endişe içerisine düşer. Yiğit hakkındaki gerçekler ise yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaktadır. Zeynep Kader’i kurtarmak için uğraşırken Yiğit ise abisinin intikamını almak için Kader’i öldürmeye kararlı iken beklenmedik bir hamle yapar.

Beni Affet 2018’de Bitiyor mu? Tıklayınız![mavitext][/mavitext]

Beni Affet’de inanılmaz gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Yiğit artık yolun sonuna gelmiştir. Yiğit yakın bir zamanda diziden ya ölerek ya da hapse girerek çıkacak. Bu bilgi kesin bir bilgidir. Önümüzdeki hafta Yiğit’in son haftası olabilir. Tabi bir diğer kötü isim olan Toprak ise bir süre daha kötülüklerine devam edeceğe benziyor. Bu iş biraz izleyenleri sıkıyor. Toprak her seferinde bir plan yapıp yine işleri bozuyor. Yani bir türlü Ateş ve Zeynep bir araya gelemiyor. Bakalım bu durum ne zamana kadar devam edecek. Bir sorunda Asiye olacağa benziyor. Yaman’ın hayatını mahveden Asiye kızı Güzel’in Murat ile evliliğine de engel olacağa benziyor. Tüm bu gelişmeleri resmi özet açıklandığında sizlerle paylaşacağız.

[pembetext]Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/pembetext]

Beni Affet 1298. Resmi Özeti

Zeynep, Yiğit tarafından zorla bir depoda tutulur. Ateş Yiğit’in Zeynep’i sakladığı yeri bulmak için Yiğit’in hiç ummadığı bir yere gider.Kader ailesi için kendini feda etmeye karar verir. Yiğit’in Toprak’a söyledikleri Toprak’ı içinden çıkılmaz bir duruma sokar.Yiğit, Ateş ve Toprak’ın bir arada olduğu bir anda silahlar patlar. Namlunun ucundaki kişinin kim olduğu ise merak konusudur.

Feride geceyi nezarethanede geçirmiştir. Masum olduğunun ortaya çıkmasını ister ancak Yaman ve Cüneyt’ten gelecek herhangi bir yardıma da karşıdır. Ama Nazire’nin gönlü buna razı gelmez ve harekete geçer.Yaman, Cansu’nun şikâyetini alması karşılığında istediği şeyi duyunca şok olur.Kozanlar maddi sorunlarla boğuşur.Murat, Mükellef ve Güzel için bir sürpriz hazırlar.

Beni Affet 1299. Bölüm Özeti

Feride, nezarethaneden çıkıp evine gelir. Yaman yaptığı bir planda Nazire’den yardım ister. Yaman’ın verdiği söz üzerine şikayetini geri alan Cansu, Yaman’ın beklenmedik hamlesiyle neye uğradığını şaşırır. Asiye, Güzel’le ilgili verdiği kararı değiştirmesi için Mükellef’e ulaşmaya çalışır. Mükellef ise Asiye’yi şaşırtacak bir karşılık verir. Murat ve Güzel, evlilik hazırlıklarına başlarlar.

Ateş ve Zeynep, Şahin’in teslim olma kararı üzerine şaşırırlar ve Yiğit’in yaşaması için ellerinden geleni yaparlar. Kader, gördükleri karşısında perişan olur. Sevgi, Şahin’in bir şeyler karıştırdığını anlayarak huzursuzlanır ve ona ulaşmaya çalışır. Planlarının ortaya çıkmasından çekinen Toprak için gergin bir bekleyiş süreci başlar. Yaşanan büyük gelişme, Ateş’in herkesi şaşırtacak bir karar vermesine sebep olur.

Etiketler: 15 ocak beni affet 16 ocak beni affet özeti beni affet 1298. özeti beni affet 1299. özeti beni affet 15 ocak pazartesi özeti beni affet 16 ocak salı özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL