Beni Affet 1318. Bölüm Özeti? 12 Şubat Pazartesi Tüyoları Fragmanı?

Beni Affet 1318. Bölüm Özeti? 12 Şubat Pazartesi Tüyoları Fragmanı?

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet kaldığı yerden devam ederken dizide heyecan bitmek bilmiyor. Pınar’ın Toprak’ın elinde rehin olması, Cüneyt’in Cansu tarafından kaçırılmış olması ve rehin tutulması bu hafta aksiyonun eksik olmadığı anlardı. Beni Affet 1317. bölüm sonrası izleyicilerin en çok merak ettikleri konuların başında 1318. bölüm özeti oldu. Peki 1318. bölümde neler olacak? Tüm bu soruların cevabını yazımızda bulabileceksiniz.

Beni Affet 1318. Bölüm Özeti? 12 Şubat Pazartesi Fragmanı?

Beni Affet’de Ateş bir yandan sevdiği kadın olan Zeynep’in kardeşi Pınar’ı kurtarmak isterken diğer yandan Yiğit cinayetindeki sır perdesini aralamaya çalışır. Yiğit cinayetinde kendisine yardımcı olacak kişi Pınar’dır. Pınar bu konuda bildiklerini Ateş’e anlatır. Toprak ise her zaman ki gibi Ateş’in yaptıklarından haberdar olur ve yeni bir cinayet işleyecektir. Bu durum Ateş’i zor durumda bırakırken bir seçim yapmasına da neden olacaktır. Ateş şimdi ne yapacak?

Beni Affet’de Cüneyt ise Feride’yi kazanmak için başvurduğu yolda ölüm ile burun buruna gelecektir. Feride ve Yaman ise bir taraftan boşanma davasını beklerken diğer taraftan girdikleri mücadele olayların seyrini değiştirecektir. Kayıp olan Cüneyt’i arayan Kozan ailesi ile öğrendikleri karşısında şok olurlar. Güzel ile konuşmaya karar veren Murat ise Güzel ve Asiye arasında yaşananlardan sonra Güzel ile konuşup konuşmama fikrini bir kez daha düşünecektir. Beni Affet’de heyecan ve aksiyon dolu sahneler hiç eksik olmaz.

[mavitext]Beni Affet 2018’de Bitiyor mu? Tıklayınız![/mavitext]

beni afffet 12 şubat pazartesi özeti

Beni Affet’in 1318. bölüm özeti henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında yazımızın devamında bulabilirsiniz. Beni Affet’in son bölümünde geçenleri ve gelecekte olacak olaylar ile ilgili değerlendirme yapacak olursak; Toprak’ın her taşın altından çıkması ve Ateş’in yaptığı her işi baltalaması artık izleyiciyi sıkmıştır. Bunu reytinglerde de görmekteyiz. İzleyici artık Toprak’ın gereken cezayı almasını istemekte ve Ateş ile Zeynep’in mutlu bir hayat kurmasını arzulamaktadır. Bir de Toprak’ın kalbinin Zeynep’in ölen erkek kardeşinin kalbi olduğunun ortaya çıkarılmasını beklemektedir. Bir diğer can sıkıcı durum ise Cüneyt’in Feride için kişiliğinden vazgeçmesi durumudur. Cüneyt bir an önce eski Cüneyt olmalı aksi halde Feride’yi tamamen kaybedecektir.

[saritext]Beni Affet Mükellef Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Beni Affet 1318. Bölüm Özeti

Boşanmaktan vazgeçen Feride ve Yaman, bu mutlu haberi vermek için soluğu Nazire’nin yanında alırlar. Yaman, Feride ve Nazire’nin eve dönmelerini sağlayabilmek adına, Cansu’dan kurtulmaya karar verir. Cansu’nun tavrı ise merak konusudur.Asiye hesap sormak için gittiği Kozanların evinde, hiç beklemediği bir tepki ile karşılaşır.Güzel’e gerçekleri bir türlü anlatamayan Murat, iyice sıkıntıya girer.

Toprak’ın elindeki silahın patlamasıyla dehşete düşen Ateş, Mahir’den yardım ister. Sürpriz bir kişinin yaralanmasına sebep olan Toprak, son bir hamle yaparak Zeynep’i kaçırır. Ateş bir plan yapar ve ikiliyi bulup Zeynep’i kurtarmak için çabalar.Sevgiler her şeyin yoluna girdiğini düşünüp sevinirken Toprak’ın tekrar kaçması, işleri yokuşa sürer.

Beni Affet 12 Şubat Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: beni affet 12 şubat fragmanı beni affet 12 şubat özeti beni affet 12 şubat pazartesi neler olacak beni affet 1318. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL