Beni Affet 1331.- 1332. Bölüm Özetleri? 1-2 Mart Neler Olacak?

Beni Affet 1331.- 1332. Bölüm Özetleri? 1-2 Mart Neler Olacak?

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarında yayınlanan Beni Affet kaldığı yerden devam ederken dizide Feride ile Yaman arasındaki ilişki yeniden başlarken dizide olan olaylar bitmek bilmez. Beni Affet dizisinin 1331. bölüm özeti ve 1332. bölüm özetlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Beni Affet 1331.- 1332. Bölüm Özetleri? 1-2 Mart Neler Olacak?

Beni Affet’de Feride ile Yaman güzel bir gün geçirmiş ancak Feride Yaman’dan duydukları karşısında hiç hoşuna gitmeyen sözler duymuştur. Yaman Feride’yi alarak eve gitmiştir. Yaşanan gelişmeler ise Cansu’nun beklemediği türdendir. Osman ise Murat ve Güzel’i barıştırmak için umulmadık işler yapar. Bunun işe yarayıp yaramadığı merak konusudur.

Zeynep ise Ateş’ten gizlediği işinin ilk gününe gitmek için hazırlık yapar. Ateş ise Zeynep’in hastanede çalışacağını düşünür. Ateş Zeynep’e sürpriz yapmak için hazırlanmaktadır. Yaşanan bu gelişmeler ikiliyi karşı karşıya getirmek üzeredir. Nazan ise Zeynep ile arasını düzeltmek ister. Ancak Nazan’ın mahalledeki bazı davranışlarını şüpheli bulur.

Yaman Feride ile ilişkilerini yoluna koymaya çalışırken Feride ise Cansu’ya evde zor anlar yaşatır. Feride’nin evde olmasını istemeyen Cansu ise Asiye’den yardım ister. Asiye’nin verdiği tepki ise Cansu’yu şaşkına çevirir. Murat’ı Orhan ile gören Güzel ise bir şeylerden şüphe duyar. Murat ise Mahir’in yardımı ile Orhan’ın planını uygulamaya karar verir. Yaşanan bir gelişme ise Murat ile Mahir’i zor durumda bırakır.

Zeynep’in nerede çalıştığını öğrenen Ateş ise eşini evine götürmek ister. Zeynep’in Ateş’e verdiği tepki ise beklenmedik türdendir. Bu durumlar sonrası ise ikilinin ilişkisi zor duruma girer. Nazan ise ikiliyi barıştırmak ister ancak Nazan’ın planı farklıdır. Beni Affet’de Zeynep ile Ateş ilişkisi yine bozulmak üzeredir. Bu durum ikilinin birbirlerine olan sevgilerini de tartmak zorunda kalmalarına neden olacaktır. Nazan’ın planları ise merak konusudur. Beni Affet 1331. ve 1332. bölüm özetleri henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı zaman yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Beni Affet 1331. Bölüm Özeti;

Cansu Yaman’ı baştan çıkarıp Feride’den ayırmaya çalışır. Ancak Feride ona hak ettiği dersi verir.Diğer yandan Asiye de Murat’ı ihbar etmeyi düşünürken tanımadığı insanlar tarafından engellenir. Asiye kendisini engelleyenlerin kim olduğunu bulmaya karar verir. Asiye’nin bir şeyler çevirdiğini fark ederek peşine düşen Feride, gördükleri karşısında şoke olur.

Zeynep ve Ateş evliliklerinde keyifli anlar yaşarken sürpriz bir ihtimal karşısında heyecanlanırlar. Sevgi, Nazan’dan iyice şüphelenmeye başlar ve Nazire ile Neriman’ın yardımıyla onun foyasını ortaya çıkarmaya karar verir.Murat’ın yardım etmek amacıyla Mahir’in evine yerleştirdiği Burcu’yu öğrenen Kader, Murat’ı dürüst olmamakla suçlar. Güzel’in bu konuşmadan haberdar olup olmayacağı ise merak konusudur.

[mavitext]Beni Affet Ne Zaman Bitecek? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: beni affet 1 mart özeti beni affet 1331. bölüm özeti beni affet 1332. bölüm özeti beni affet 2 mart özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL