Beni Affet 1333. 1334. Bölüm Özeti? 5-6 Mart 2018- Murat Kader Aşkı mı?!

Beni Affet 1333. 1334. Bölüm Özeti? 5-6 Mart 2018- Murat Kader Aşkı mı?!

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarında yayınlanan Beni Affet tüm heyecanı ile devam ederken dizide meydana gelen olaylar herkesi şaşırtıyor. Dizide Güzel ile birlikte olan Murat ile Mahir ile birlikte olan Kader arasında bir yakınlaşma söz konusu. Dizimizde Kader Murat aşkı mı başlıyor? Beni Affet yeni hafta özetleri ile birlikte Kader ve Murat arasında neler oluyor bunu değerlendireceğiz.

Beni Affet 1333. 1334. Bölüm Özeti? 5-6 Mart 2018- Murat Kader Aşkı ?!

Beni Affet’in son bölümünde neler olduğunu hatırlayarak yazımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Feride izlediği görüntüler sonrası Murat’ı bulmaya gider. Feride Murat’ı hiç tahmin etmediği yerde büyük bir belanın ortasında bulur. Yaman ise Güzel’i perişan bir halde bulmuş ve onun yanından iyileşinceye kadar ayrılmama kararı alır. Diğer yandan Güzel tam rahata erecekken Güzel’in başına daha büyük bir bela gelir.

Sevgi Nazan ile Adnan arasında bir ilişki olduğundan şüphelenir ve doğruca Adnan’ın evine yol alır. Sevgi karşılaştığı görüntü sonrası büyük bir yıkıma uğrar. Ateş ile Zeynep de olay yerine gelir. Kızların üzülmemesi için Sevgi gerçekleri saklamaya karar verirken Nazan ile de büyük bir tartışmaya girer. Tüm bu olaylar Nazan’ın gerçek yüzünü ortaya çıkmasının gerekliliğini ortaya koymuştur. Nazan nasıl bir annedir ki yıllar önce kızlarını terk etmiş yıllar sonra da hala erkek peşinde koşuyor. Aslında amacı zengin erkek bulmak ve zengin olmak.

beni affet 5 mart pazartesi özeti

Beni Affet’de daha önce Güzel ile Murat’ın yakışmadığını söylemiştim. Sanırsam senaristler sesimizi duydu ve ikisini şimdilik ayırmaya karar verdi. Önce Güzel’in çirkin güzünü göstererek izleyiciden soğuttular. Sonra erkeklerden nefret eden Kader’i Murat’a yakınlaştırdılar. Kader, Mahir ile barışmıştı. Ancak son zamanlarda Mahir’e çok kaba davranıyor ve sürekli ona kızıyor. Murat geldiğinde ise içi kıpır kıpır oluyor. Kader Murat’a aşık mı oluyor? Mahir’in kendisini aldattığını Güzel’e söylüyor ve erkeklere güvenmemesini dile getiriyor.

Kader Güzel’e Murat’a güvenmemesini kendisini aldatabileceğini söylüyor. Ama Murat ile konuşurken gözleri gülüyor. Murat Güzel’i Kader ile mi aldatıyor?! Kader Mahir’e kendisini aldattığını her seferinde yüzüne vuruyor. Üstelik bu Mahir’in annesinin bir oyunudur. Şimdi Mahir’i Murat ile mi aldatacak? Değerli dostlar! Beni Affet dizimizde son zamanlarda inanılmaz gelişmeler yaşanıyor. Bölüm özeti açıklanmadı yeni bölümden tüyo vermek gerekirse Murat hapse girmek ile yüz yüze kalabilir. Bu durum Murat ile Güzel’i mi yoksa Kader’i mi yakınlaştıracak hep beraber göreceğiz. Siz Kader ile Murat birlikteliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Güzel ile Murat mı? Kader ile Murat mı? Siz kimin yanındasınız, kimi destekliyorsunuz?

Beni Affet 6 Mart Salı Özeti:

Yaman, Asiye ve Orhan arasında ne geçtiğini anlayabilmek için harekete geçer. Asiye ve Cansu’nun konuşmasına tanık olan Feride, ortada büyük bir sırrın olduğunu öğrenir. Feride’nin bunu Yaman’la paylaşması üzerine ikili, sırrı çözmeye karar verir. Güzel’i kurtarabilmek için Orhan’ı bulmak isteyen Murat, soluğu Mükellef’in yanında alır. Bunun üzerine tüm dengeleri yerinden oynatacak cinsten bir olay yaşanır.

​Nazan’ın Adnan’a gittiğini anlayan Sevgi, bu işe bir son vermek ister ancak burada Ateş ve Zeynep’le karşılaşması, Sevgi’yi sıkıntıya sokar. Fevziye’den kurtulmaya kararlı olan Nazan, eve geldiğinde beklemediği bir manzarayla karşılaşır. Pınar’ın, Nazan ve Sevgi hakkında Zeynep’e söylediklerini duyan Ateş, Sevgi’nin tavrından iyice şüphelenir

[mavitext]Beni Affet Finali Ne Zaman? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: beni affet 1333. bölüm özeti beni affet 1334. bölüm özeti beni affet 5 mart pazartesi özeti beni affet 6 mart salı özeti beni affet güzel ile murat ayrılacak mı beni affet Kader ile Murat birlikte mi olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL