Beni Affet 1335. Bölüm Özeti? 7 Mart Neler Olacak? Güzel Ölecek mi?

Beni Affet 1335. Bölüm Özeti? 7 Mart Neler Olacak? Güzel Ölecek mi?

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet tüm heyecanı ile devam ederken dizide olaylar bitmek bilmiyor. Beni Affet’in 1134. bölümünden sonra merak edilen konulardan biriside 1335. bölüm özeti oldu. Peki 7 Mart Çarşamba günü 1335. bölümünde olacak olaylar ve özeti ile ilgili bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 1335. Bölüm Özeti? 7 Mart Neler Olacak?

Beni Affet son bölümlerinde Yaman Güzel adına endişelenmiş ve bunun hesabını sormak için Murat’ın yanına gitmiştir. Yaman Murat’dan gerekli cevapları alamamıştır. Murat ise Mahir’in yardımı ile Güzel’i bulmaya çalışmıştır. Feride ise Asiye ile görüşmek ister. Asiye ise Mükellef ile görüşürken ikisini Zühre birlikte görür. Pınar ise annesine karşı Sevgi’nin tavrını beğenmemiş ve Ateş ve Zeynep’in yanına taşınmaya karar vermiştir.

Sevgi Nazan’ın Adnan ile görüşmesini engelleyebilmek için harekete geçerken Nazan’ın başı beladadır. Yaman ise Asiye ve Orhan arasında geçenleri anlayabilmek için çabalar. Feride ise Asiye ve Cansu’nun konuşmasına şahit olur ve ortada büyük bir sırrın olduğunu anlar. Feride bu sırrı çözmek için Yaman ile birlikte harekete geçer. Murat ise Güzel’i bulmak için Mükellef’in yanına doğru harekete geçerken beklenmedik olaylar yaşanır. Murat Asiye’ye Güzel’in gerçek annesinin kim olduğunu bildiğini söyler.

[mavitext]Beni Affet Mükellef Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Nazan’ın Adnan ile birlikte olduğunu öğrenen Sevgi bunu engellemek için harekete geçer ancak Ateş ve Zeynep ile karşılaşması ne yapacağını bilmez. Asiye ise Cansu’ya susması karşılığında para verir. Cansu Yaman ile Güzel’in kardeş olduğunu öğrenmiş ve bunu Asiye’ye karşı kullanmaktadır. Pınar’ın Nazan ve Sevgi hakkında söylediklerine şahit olan Ateş ise Sevgi’den iyice şüphelenir. Nazan ise Adnan ile Adnan’nın eşini öldürmek için harekete geçmiştir.

Beni Affet 1335. bölüm özeti henüz açıklanmadı. Ancak dizinin ilerleyen bölümlerinde Nazan ile Adnan ilişkisini Zeynep öğrenecek. Diğer taraftan Yaman’da Güzel’in kardeşi olduğunu bilecek. Diğer taraftan Murat ile Kader arasında yaşananlar ise daha da ileri gidecek. Güzel’in bu durumda ölerek diziden ayrılacağı konusunda her hangi bir bilgi verilmedi. Beni Affet 1335. bölüm özeti yayınlandığında sizlerle paylaşacağız.

[pembetext]Beni Affet 1336. 1337. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

[saritext]Beni Affet Ne Zaman Bitecek? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: 7 mart beni affet özeti beni affet 1335. bölüm özeti beni affet 7 mart çarşamba neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL