Beni Affet 1336. 1337. Bölüm Özetleri? 8-9 Mart Neler Olacak?

Beni Affet 1336. 1337. Bölüm Özetleri? 8-9 Mart Neler Olacak?

Yazar: Emre Beni Affet

Beni Affet Star ekranlarında izleyici ile buluşurken dizide Asiye’nin yıllardır sakladığı gerçek ortaya çıkmıştır. Ancak Asiye’nin kızı Güzel ortada yoktur. Yaman ise Güzel’in kendi kardeşi olduğunu öğrenmiş ve büyük bir şok yaşamıştır. Beni Affet 1336 ve 1337. bölüm özetlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Beni Affet 1336. 1337. Bölüm Özetleri? 8-9 Mart Neler Olacak?

Beni Affet’de son bölümde yaşanan olaylara değinmek ve bu konuda değerlendirmelerde bulunmak istiyorum. Öncelikle ortada büyük bir sır vardır ve bu sır açığa çıkmıştır. Asiye ve Mükellef arasındaki Güzel’in Asiye’nin çocuğu olması sırrı artık herkes tarafından bilinmek üzeredir. Yaman Asiye’ye bunun hesabını sormak için karşısına dikilmiştir. Yaman annesinden neden yıllarca Güzel’i gizlediği, Mükellef’in kardeşine neden baktığını soracaktır.

Bu durumu kendi başınıza gelen bir durum olarak hayal edip dizideki karakterler yönü ile bir düşünün. Yıllar sonra bir kız kardeşinin olduğunu öğrenen bir adam. Bunu yıllarca nedeni henüz belli değil, gizleyen bir anne. Siz olsanız bu konuda ne yapardınız? Yaman’ın yanında mı yoksa Asiye’nin yanında mı yer alırdınız? Burada asıl soru şu olsa gerek. Asiye Güzel’in kızı olduğunu neden gizledi ve Mükellef Güzel’e neden yıllarca baktı?

[mavitext]Beni Affet Nazan Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Bu konudaki düşüncem Asiye ve Ahmet evli ve çocukları olarak Yaman var. Ancak bu ailede Asiye’nin Güzel isimli bir kızı daha var. Fotoğraf bu şekilde. Fotoğraf’a baktığımızda şunu görüyoruz ki Güzel’in babası Ahmet değil, bir başkasıdır. Yoksa Asiye neden bu çocuğu gizlesin. Güzel’in babası kim, yaşıyor mu bilemiyoruz ancak annesi ortada canlı kanlı karşımızda. Bu çocuğu gizlemek için de Mükellef’e vermiş ve Mükellef kendi çocuğu gibi yıllarca Güzel ile ilgilenmiştir.

Feride Cansu’ya evi aldırmaz ve bunun önüne geçer. Bir durum da Sevgi’nin başına gelmiş ve Sevgi ilaçlı suyu içerek kapı önüne yığılmıştır. Zeynep ve Pınar gibi iyi yetişmiş kızların annesi Nazan’ın kızlarından daha ergen hareketleri ve para hırsı ise izleyiciyi bıktırmış durumdadır. Nazan’ın bu durumuna senaristlerin el atacağını düşünüyorum ve Nazan ya iyi olacak ya da ilerde diziden kötü bir şekilde ayrılmış olacak. Sizce Asiye Güzel’i neden gizledi? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Beni Affet 1336. Bölüm Özeti:

Yaşanan gelişmeleri Feride’ye anlatmaktan çekinen Yaman’ın tavrı, Feride’nin şüphelenmesine yol açar. Yaman’ın, Güzel’in kardeşi olduğundan emin olmak için yaptırdığı DNA testinin sonucu, herkes için sürpriz olur. Cansu, Feride’ye karşı yeni bir hamlede bulunur. Murat ise, kaçırılan Güzel’i kurtarmak için Kader ve Mahir’le planlar yapar. Ancak son anda gelen beklenmedik misafirler tüm planları değiştirir.

​Zeynep, Ateş’in de desteği ile annesi Nazan’a karşı yumuşamaya başlar. Sevgi, içtiği ilaçlı gazozdan şüphelenerek soluğu Adnan’ın karşısında alır. Adnan ve Nazan arasındaki ilişkiyi öğrenen mahallenin kadınları, Nazan’ın gitmesi yönündeki isteklerini iletmek için Zeynep’in evine giderler. Bunu duyan Sevgi, mahallenin kadınlarını durdurmaya çalışır. Pınar, annesi hakkındaki gerçekleri öğrenir ve beklenmedik bir hamle yapar.

[saritext]Beni Affet Yiğit’e Ne Oldu? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: beni affet 1336. bölüm özeti beni affet 1337. bölüm özeti beni affet 8 mart neler olaca beni affet 9 mart cumaözeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL