Beni Affet 1340. Bölüm Özeti? 14 Mart Çarşamba Neler Olacak?

Beni Affet 1340. Bölüm Özeti? 14 Mart Çarşamba Neler Olacak?

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarında yayınlanan Beni Affet tüm heyecanı ile devam ederken dizide 1340. bölümde olacak olaylar merak konusu oldu. Dizide Güzel ile Murat bir araya gelecek mi? Mahir ve Kader ayrılacak mı? Kader Murat ile mi birlikte olacak? 14 Mart Çarşamba özetini yazımızda bulabilirsiniz. 

Beni Affet 1340. Bölüm Özeti? 14 Mart Çarşamba Neler Olacak?

Beni Affet’de Yaman ve Feride’yi Güzel hakkında konuşurken duyan Cansu herkesin dengesini şaşırtacak yeni bir planın eşiğindedir. Osman ise Murat’ın Güzel ile görüşmesini engelleyebilmek için beklenmeyen bir hamlede bulunur. Her şeye rağmen soluğu Güzel’in yanında alır ve gerçekleri anlatabilmek için fırsat kollamaktadır.

Pınar ile Nazan’dan etkilenen Zeynep’in Sevgi’ye davranışı ise Ateş ile aralarının bozulmasına neden olacaktır. Şahin ise olanların sorumlusu olarak Sevgi’yi görürken, Ateş is Sevgi’ye beklenmedik bir şekilde davranır. Bozulan ilişkilerini düzeltmeye çalışan Zeynep ise Ateş ile görüşmek için Sevgi’nin evine geldiğinde şok edici bir manzara ile karşılaşır.

Beni Affet’de görüldüğü gibi Cansu yine yeni planlar içinde avını gözleyen avcı gibi pusuya yatmış ve beklemektedir. Diğer yanda Murat ise Güzel’e gerçekleri anlatmak için çabalamaktadır ancak önünde yeni bir engel Yaman vardır. Yaman ise tüm sorumlunun Murat olduğunu düşünmekte ancak annesinin kendisini kandırdığından habersizdir.

Pınar Beni Affet’de izleyenleri en çok sinir eden bir karakter. Her zaman bir arıza çıkarıyor ve doğrudan hemen şaşıyor. Zeynep’in de Pınar’dan kalır yanı yok. Ateş’e inanmaktansa yıllar önce kendisini terk eden annesine inanıyor. Bu durumda yine pişman olacak ama iş işten geçmese bari. Diğer taraftan Kader’i anlamak gerçekten zor. Nerede ne yapacağı belli olmuyor. Mahir ile tam birlikte olacaklar ve mutlu olacak diye beklerken yeni bir dram yeni bir aşka yelken açıyor. Bakalım bu işin sonu nereye varacak. Mahir’de kötü adam olmasa bari. Dizi de kötü adamlar azalmaya başladı.

Beni Affet 1340. Bölüm Özeti:

Murat her şeyi Güzel’e anlatmakta kararlıdır ancak Yaman’ın gelişi bütün dengeleri değiştirir. Feride, Güzel için Asiye’ye beklenmedik bir adım atar. Murat’ın Yaman ile karşı karşıya gelmesini istemeyen Osman ise Cüneyt’ten yardım ister. Murat, Güzel’i kaybetmemek için hayatının en zor anlarından birini yaşarken, Güzel ile Yaman arasında yaşanacaklar merak konusudur.

Nazan’ın masum olduğuna inanan Zeynep, Ateş’i Sevgi ile kendisi arasında bir seçim yapmaya zorlar. İkilinin ilişkisi, Nazan ve Pınar’ın da etkisiyle derinden sarsılır. Sevgi bu durumdan dolayı kendisini suçlu hisseder.Sevgi ve Ateş’in Adnan’ın evine gittiğini öğrenen Nazan, hakkındaki gerçeklerin ortaya çıkacağından korkar.

[saritext]Beni Affet Nazan Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: beni affet 1340. bölüm özeti beni affet 14 mart çarşamba neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL