Beni Affet 1341. 1342. Bölüm Özeti? 15-16 Mart Neler Olacak?

Beni Affet 1341. 1342. Bölüm Özeti? 15-16 Mart Neler Olacak?

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet tüm heyecanı ile devam ederken son bölümde yaşanan olaylar izleyiciyi bayağı etkilemiş durumdadır. Beni Affet 1340. bölüm özetinden sonra en çok merak edilen konulardan bir tanesi de 1341. ve 1342. bölüm özetleri oldu. Peki 1341. ve 1342. bölüm özetleri açıklandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 1341. 1342. Bölüm Özeti? 15-16 Mart Neler Olacak?

Murat Güzel’e her şeyi anlatacaktır ancak bir sorun vardır ki Yaman’ın varlığı buna engeldir. Yaman ile Murat arasında ilerleyen dönemde de bir çok kez çatışmaya ve kavgaya şahit olacağız. Yaman sert bir karaktere sahip, Murat’da Yaman’dan da sert ve ne yapacağı belli olmuyor. Her an bir arıza çıkarabilir. Feride ise Güzel için Asiye’ye beklenmedik bir adım atar. Feride Asiye’ye çektiği sözde acılar için iyi davranacak ve onun yanında olacaktır herhalde diye düşünüyorum.

Murat’ın Yaman ile karşı karşıya gelmesini istemeyen Osman ise Cüneyt’den yardım ister. Osman çocuklarını her türlü tehlikeye karşı korumak istiyor. Bu onun en doğal hakkıdır diye düşünüyorum. Cüneyt’in başına gelenleri görünce Osman’a hak vermemek mümkün değil. Murat Güzel’i kaybetmemek için hayatının en zor kararını vermek üzere iken, Yaman ve Güzel arasında yaşananlar merak konusudur. Murat Güzel’den ayrılmayı mı düşünüyor. Yaman ve Güzel arasında duygusal anların yaşanacağını düşünüyorum.

Nazan’ın masum olduğunu düşünen Zeynep ise Ateş’i Sevgi ile kendisi arasında bir seçim yapmaya zorlar. Zeynep ve Pınar’ın dizide sıkıntılı elemanlar olduğunu söylemiştim. Zeynep sen annen ile Ateş arasında bir seçim yapsana bakalım. Üstelik yıllardır seni yalnız bırakan annen ile. Zeynep ve Pınar bir gün gerçeği görecek ancak çok geç olacak sanırım. Ateş ve Zeynep’in ilişkisi derinden sarsılırken Sevgi tüm olanlardan kendisini sorumlu tutar.

Beni Affet’de Sevgi ile Ateş Nazan’ın evine gitmiştir. Bu durumu Nazan öğrenirken Adnan ile ilişkisinin ortaya çıkmasından korkmaktadır. Nazan için artık yolun sonu gözükmektedir. Nazan’ın bu durumunun ortaya çıkması ile Zeynep ve Pınar yıkılacaktır. Beni Affet özetleri açıklandığında sayfamızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 1341. Bölüm Özeti:

Güzel’i bulamayınca panikleyen Yaman, yeni kavuştuğu kardeşini, birilerinin kaçırmış olabileceğini düşünür. Murat, Güzel’le konuşabilmek için yanında Cüneyt ile birlikte soluğu Yaman’ın evinde alır. Feride, Mahir ve Kader’in yardımıyla Murat’ı, Güzel’in evde olmadığına ikna etmeye çalışır. Güzel ise hiç beklenmedik bir ziyarette bulunmaya karar verir. Cansu, Yaman ile Feride’nin arasını açabilmek için yeni yollar dener.

Zeynep, Ateş’le ayrı kaldıkları için üzgünken Ateş, Zeynep’e Nazan’ın gerçek yüzünü göstermekte kararlıdır. Adnan’ın otel odasında bulduğu ilacı analiz ettirmek için doktor bir arkadaşından yardım isteyen Ateş ve iş görüşmesine giden Zeynep’in yolları kesişir. Zeynep’in, Ateş’in gerçek niyetini anlaması an meselesidir.

Etiketler: beni affet 1341. bölüm özeti beni affet 1342. bölüm özeti beni affet 15 mart neler olacak beni affet 16 mart neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL