Beni Affet 1345. Bölüm Özeti? 21 Mart Çarşamba Neler Olacak?

Beni Affet 1345. Bölüm Özeti? 21 Mart Çarşamba Neler Olacak?

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarında yayınlanan Beni Affet tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 21 Mart 1345. bölümü de merak konusu oldu. Zira Murat ile Güzel arasında yaşanan olaylardan sonra Murat ile Kader arasında neler olacak merak edilir oldu. Peki Beni Affet 1345. bölüm özeti yayınlandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 1345. Bölüm Özeti? 21 Mart Çarşamba Neler Olacak?

Beni Affet’de Sevgi ve Ateş Nazan’ı köşeye sıkıştıracak ipuçlarını yakalamıştı. Ancak Nazan hemen teslim olabilecek bir kadın olmadığı için karşı hamlelerle düşmanlarını egale edecek dirayete sahip bir kadındır. Ateş bir tuzağın içine çekilirken tüm bu olanlardan yorulup Zeynep ile birlikte güzel vakitler geçirmek istemiştir. Feride ise yanlışlıkla Cansu’nun çantasına gebelik testini koymuş ve almak için Cansu’nun peşine gider.

Feride Cansu’dan gebelik testini almaya çalışırken Cansu’ya unutulmaz bir ders verir. Yaman ile Osman Kozan arasında bir gerilim yaşanırken, Güzel ile konuşan Murat ise çok kırılmış ve incinmiştir. Öte yandan her haliyle Murat’a aşkını gizleyemeyen Kader Murat’a aşkını itiraf edecek mi merak konusudur. Yaman Cüneyt’e Osman ile ilgili şok edici bir gerçeği açıklarken Cüneyt hesap sormak için Osman’ın yanına gider. Osman için ise bir seçim zamanı gelmiştir.

Nazire’nin isteği ile gebelik testi yaptıran Feride ise beklenmedik bir sonuç alır. Murat ile Kader arasında yaşanan olaylar ise dönüşü olmayan bir noktaya gelirken Murat kendisini suçlar. Güzel ise Kader’e beklemediği bir tepki verir. Ateş ile Zeynep baş başa bir vakit geçirmeyi beklerken gelen bir telefon olayların seyrini değiştirir. Nazan ise Ateş ile Zeynep’i ayırmak için hamle yapar. Ateş Zeynep’e yalan söylerken Zeynep şüphelenir. Nazan ise arkadaşı Sumru’nun yardımı ile Ateş’i zor durumda bırakacaktır.

Beni Affet 1345. bölüm özeti açıklanmadı. Ancak Ateş’in Nazan’ın pisliklerini ortaya çıkartırken kendi Nazan’ın pisliklerine bulaşmak üzeredir ve Zeynep ile ayrılma noktasına gelebilir. Öte yandan Murat ile Kader arasında olan yakınlaşma ilerleyen zamanlarda Murat Mahir ikilisini karşı karşıya getireceği gibi Güzel ile Murat’ın ayrılmasına belkide Güzel ile Mahir’in bir ilişkiye başlamasına bile neden olabilir. Her ne kadar iğrenç bir tablo olsa da Kader ile Murat’ın yakınlaşması karşı cephe olarak Mahir ile Güzel’in yakınlaşmasına neden olacaktır. İşte o zaman neler olacak onu göreceğiz. Umarım böyle bir tablo ile karşılaşmayız. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Kader ile Murat ilişkisi olur mu? 

[mavitext]2018 Yılı Final Yapacak Diziler? Tıklayınız![/mavitext]

[mavitext]Beni Affet 1346.1347. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: 21 mart çarşamba özeti beni affet beni affet 1345. bölüm özeti beni affet 21 mart çarşamba neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL