Beni Affet 1346. 1347. Bölüm Özeti? 22-23 Mart- Kader İle Murat Aşkı Başlıyor mu?

Beni Affet 1346. 1347. Bölüm Özeti? 22-23 Mart- Kader İle Murat Aşkı Başlıyor mu?

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Affet’de son dönemde yaşanan olaylar tüm heyecanı ile devam ederken dizide Kader ile Murat arasında yaşanan olaylar ise ikili arasında yeni bir aşkın başladığına işaret etti. Peki Kader ile Murat aşkı başlayacak mı? Beni Affet 1346. ve 1347. bölüm özetleri açıklandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 1346. 1347. Bölüm Özeti? 22-23 Mart- Kader İle Murat Aşkı?

Beni Affet yeni bölüm özetleri açıklandığında yayında olacaktır. Bizler bu sırada Beni Affet’in son bölümlerini ve gelecek bölümlerde olabilecek olaylar hakkında gelişmelere değinelim. Beni Affet’in son dönem reytinglerinde bir gerileme gözlemliyorum. Bu gerileme ve dizide hikaye üretememenin verdiği sıkıntılar hiç olmayacak olayların yaşanmasına neden oluyor. Özellikle Kader ve Murat arasında yaşanan olaylar yarın bir gün Zeynep Murat, Pınar Mahir, Cüneyt Zeynep, Yaman Pınar, Güzel Mahir arasında yaşanacak mı sorularını akıllara getiriyor.

İzleyicilerden gelen yorumlarda bu konular üzerinde durulduğu ve izleyicilerin Kader Murat arasında yaşanması muhtemel bir ilişkinin daha başlangıç aşamasında ne kadar iğrenç bir hal aldığı dile getirilmektedir. Bu yorumlardan hareketle bizlerde bir değerlendirme bulunmak istiyoruz. Kader bekar bir kadın. Mahir ile tekrar evlenmediler. Murat’da Güzel ile nikahlı değil ancak sözlü durumda. Murat Güzel’den ayrılır, Kader ise Mahir’den ilk başta uzaklaştığı gibi uzaklaşır ve bir şekilde Murat ve Kader bir araya gelebilir. Bu durum makul karşılanabilir. Ancak Kader sürekli birileri ile ilişki yaşamak zorundaymış gibi bir anlık boşlukta Kader’e yeni biri bulunuyor.

Kader daha önce Said ile bir ilişki yaşamış sonra Said öldükten sonra Mahir ile bir ilişki yaşamış ve evlenmiştir. Bizler Kader’in Mahir’i çok sevdiğini görmüş ve izleyiciler olarak da bu ilişki desteklenmiştir. Ancak Mahir’in annesinin oyunları ile Mahir başkası ile birlikte gösterilmiş ve Kader ile ayrılmışlardır. Sonrasında ise Said’in kardeşi Yiğit ortaya çıkmış ve Kader’i etkilemeyi başarmış ve Yiğit ile Kader evlenmiştir. Yiğit’in planları ortaya çıkmış ve sonunda Yiğit’de öldürülmüştür. Buraya kadar her şey normal bir şekilde ilerlerken bundan sonra işler değişmeye başlamıştır. Mahir Yiğit olayında ve hala Kader’i sevdiği için Kader ile yeniden bir araya gelmek istemiş ve Kader bu durumu onaylamıştır ve gözlerinden tavırlarından Mahir’i sevdiği anlaşılmaktadır.

Mahir ile Kader yeniden bir aradayken Murat Mahir ile ortak olur ve Kader Murat sık sık karşılaşırlar. Kader bir anda Mahir’e kötü davrandığı gibi Güzel’e de erkeklere güvenme diye öğütler verir. Aslına Güzel’e kadınlara güvenme demeliydi. Yani bana güvenme benim ne yapacağım belli olmaz. Sonrasında her fırsatta Murat’a yardım eden Kader Güzel ile son bölümde kötü ayrılan Murat’ı sözde kurtarmak için dudaklarında öper. Bizim Kader yine duygularına yeni düşer ve Murat’a aşık olur. Murat ise o ana kadar görünürde Kader’e bir his beslememekte ve Güzel’i düşünmektedir. Şimdi şu soruyu sormak gerekiyor. Kader Murat aşkı başlıyor mu yerine Kader Murat’dan sonra kime aşık olacak?

Beni Affet Perşembe Özeti:

Yaman ve Feride, Güzel için endişelenirken Güzel’in Cansu’ya olan tavrı, Feride’nin şaşırmasına sebep olur. Güzel’i sevindirmek isteyen Feride, onun için bir sürpriz yapmaya karar verir. Ancak Cansu, Feride’yi zor durumda bırakacak bir hamle yapar.Aralarında geçenlerden sonra Kader ve Murat arasında bir gerginlik oluşur. Murat, Mahir’in Kader’e karşı hisleri olmasından çekinirken, butiğe gelen Cüneyt, ikili arasındaki gerginliği fark eder.

Zeynep ve Ateş’in mutlu birlikteliğine sinirlenen Nazan, onları ayırabilmek için bir plan yapar. Sevgi ve Şahin, olayları tatlıya bağlayabilmek adına Zeyneplere gider. Ancak Pınar’ın tavrı bu hamleyi zora sokar. Nazan’ın Ateş’le ilgili söylediklerinden etkilenen Pınar, ablası Zeynep’i korumak isterken, iki kardeş arasında işler çok daha karmaşık bir hale gelir.

Etiketler: beni affet 1346. bölüm özeti beni affet 1347. bölüm özeti beni affet 22 mart perşembe özeti beni affet 23 mart cuma özeti beni affet kader murat aşkı başlıyor mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL