Beni Affet 1348.1349. Bölüm Özeti? 26-27 Mart Kader ile Murat Birlikte Olacak mı?

Beni Affet 1348.1349. Bölüm Özeti? 26-27 Mart Kader ile Murat Birlikte Olacak mı?

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarında yayınlanan günlük dizi Beni Affet son bölümlerinde yaşanan olaylar ile ilgi çekmeye başladı ve izleyici özellikle Murat ve Kader arasında yaşananlardan sonra Murat’ın Güzel’den vazgeçip Kader ile birlikte olup olmayacağını merak etmeye başladı. Peki Beni Affet 26 ve 27 Mart 1348 ve 1349. bölüm özetleri açıklandı mı? Beni Affet Murat ile Kader birlikte olacak evlenecek mi? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 1348.1349. Bölüm Özeti? 26-27 Mart Kader ile Murat Birlikte?

Beni Affet’de Kader ve Murat arasında yaşanan olaylar işlerin rengini iyice değiştirdi. Sadece bir öpücük ile sonlanacağını düşündüğümüz olay daha da ileri gitmiş ve dönülmez bir noktaya gelmiştir. Murat bir taraftan Güzel ile barışmaya çalışırken ona bu konuda Kader yardım edecektir. Ancak Kader yardım ederken imalı konuşmalar ve tavırlarla Murat’ı daha da zor durumda bırakmaktadır. Murat ise ne yapacağını bilememektedir. Güzel ise hem Murat’ı sevmekte hem de kızmaktadır.

Beni Afet’de Feride Kader ile Güzel arasını düzeltmeye çalışırken Asiye ve Cansu’nun tavırları olayın rengini değiştirmiştir. Burada anlaşılamayan durum ise Kader’in Murat ile sanki hiçbir şey yaşamamış gibi Güzel ile görüşmeye gitmesidir. İnsanda biraz utanma duygusu olur. Hadi böyle bir şey yaptın hiç olmazsa Murat’a kızsa onu çok seven Güzel’in yüzüne nasıl bakıyorsun. Bu duruma insanın sinilenmemesi mümkün değil. Kader’in Güzel ile görüşmeye çalışması Yaman ile karşı karşıya gelmesine neden olacaktır. Yaman kardeşini korumaya çalışmaktadır.

[mavitext]Beni Affet Cansu Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

beni affet 26 mart 27 mart özeti

Murat ise Güzel ile ilgili tüm gerçeği açıklaması için Mükellef’e baskı yaparken Mükellef’in tavrı merak konusudur. Diğer yandan Ateş Nazan’ın kurduğu tuzak sonrası Sumru ile birlikteliği varmış gibi gözükmüş ve Sumru’nun kocasına yakalanmıştır. Ateş ölüm ile burun burunadır. Adamın elinde bıçak Ateş’i öldüreme niyetindedir. Diğer taraftan Zeynep ise Nazan’ın Ateş’i takip ettiğini anlamış ve buna çok kızmıştır. Ateş’in bulunduğu eve geldiğinde ise gördüğü manzara Zeynep’i yıkıma uğratır.

Beni Affet’de Nazan’ın planları ve niyeti ne zaman ortaya çıkacak gerçekten merak konusudur. Nazan öyle bir plan peşindedirki kızlarını kullanmaktan çekinmez. Pınar’da sürekli kötü insanlara inanmak zorunda kalır. Nazan’ın annesi olması buna engel olmaktadır. Dizide dikkatimi çeken konu ise Nazan’ın oğlu, Zeynep’in erkek kardeşinin (yanılmıyorsam ismi Tekin’di) kalbinin Toprak’a verildiğinin henüz ortaya çıkmaması oldu. Sizce Nazan’ın bu planları ne zaman ortaya çıkacak? Zeynep ile Ateş ayrılır mı? Murat ile Güzel tekrar bir araya gelir mi?

[saritext]Beni Bırakma 56. Bölüm Özeti? Esin’in İtiraf Mektubu? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: beni affet 1348 bölüm neler olacak beni affet 1349. bölüm neler olacak beni affet 26 mart pazartesi özeti beni affet 27 mart salı özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL