Beni Affet 1350. Bölüm Özeti? 28 Mart Neler Olacak? Ateş’in Masumiyeti!

Beni Affet 1350. Bölüm Özeti? 28 Mart Neler Olacak? Ateş’in Masumiyeti!

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet’de Ateş zor durumdadır. Ateş için yanlış anlaşılmaların bir sonu gelmemekte ve insanın mantığını zorlayan olaylar olmaya başlamıştır. Beni Affet dizisinde 1349. bölüm sonrası en çok merak edilen konulardan bir tanesi dizide 1350. bölüm özeti oldu. Peki 1350. bölüm özeti açıklandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 1350. Bölüm Özeti? 28 Mart Neler Olacak? Ateş’in Masumiyeti!

Star ekranlarında yayınlanan Beni Affet dizisinin 1350. bölüm özeti açıklanıncaya kadar dizide yaşanan olaylar hakkında bir takım değerlendirmede bulunmak istiyorum. Dizimizde gelişen bazı olaylar insanın aklını mantığını zorlamaktadır. Ateş bir kadına yardım için gidiyor ve kadının tüm cilve ve nazlarını görmezden gelerek hala uzaklaşmıyor. Bu durum Nazan’ın bir planı ve Nazan’ın planı tıkır tıkır işliyor. Diğer yanda Nazan’ın planı dahilinde Ateş Sumru’nun kocası tarafından sözde basılıyor.

Ateş yaralanıp adam ile karakolluk olunca Zeynep Ateş’in bu durumundan şüphelenmeye başlıyor. Araları zaten limoni olan ikili bu şüpheler ile ayrılığa doğru ilerliyor. Burada insanın sınırlarını zorlayan olay ise Sumru bir şekilde Ateş’in evine geliyor ve Ateş’in elini bir bahane ile tutuyor ve içeri Nazan ve çetesi geliyor:) Zeynep Ateş ile Sumru’yu el ele görüyor ve yanlış anlama ile anlamama arasında gidip gelirken Ateş Zeynep’in yanlış anlamasından korktuğu halde hala Sumru’nun elini tutmasına izin veriyor.

beni affet 28 mart çarşamba neler olacak

Kötülerin planları var ve bu planlar işlemeye devam ediyor. Belli bir süre bu böyle devam edecek. Ancak Ateş elini tutan birinden kurtulamayacak elini çekemeyecek kadar aciz mi? İşte burası insanı üzüyor. Bir konuda Ateş ve Zeynep ikilisinin birbirlerini sevdiğini pek düşünmüyorum. Zira onlardan izleyiciye birbirlerini sevdiklerine dair bir duygu geçmediğini ve samimiyetsiz olduklarını düşünüyorum. Bir anlamda Bahar ve Kemal yerine gelen bu ikilinin onların verdiği duyguyu veremediğini rahatlıkla söyleyebilirim. Siz Ateş ile Zeynep’in birbirine yakıştığını ve birbirini sevdiklerini düşünüyor musunuz?

Beni Affet’de aynı duyguların Yaman ve Feride arasında da hissetmediğimi üzülerek belirteyim. Yaman ve Feride sanki kanka gibi hareket ediyorlar bu durum beni gerçekten üzüyor. Feride ile Yaman öyle işlerle uğraşıyorlarki garibim Güneş anne sevgisinden mahrum kalıyor. Arada sırada Cüneyt’in sevdiğini görüyoruz ancak o da çok fazla ilgilenmiyor. Gerçi Cüneyt hasta ve Güneş ile yalnız kalması sıkıntılı olabiliyor. Biliyorsunuz Güneş’i arabada unutmuş ve Osman durumu fark etmiş ve herkes rahat bir nefes almıştı. Buradan Ateş-Zeynep, Yaman-Feride ilişkilerini göz önünde bulundurarak bu ilişkilerin yeterince samimi olduğunu düşünüyor musunuz? Dizide oluşturulmaya çalışılan Murat- Kader ilişkisi hakkında ne söyleyebilirsiniz?

Beni Affet 1350. Resmi Özeti:

Yaman baba olacağı için çok heyecanlıyken Feride, daha önce aldığı doktor raporlarını göz önüne alarak hamile olmasının imkansız olduğunu düşünür. Yaman’ın bulduğu bir ipucu, gerçeğin onlardan saklandığı ihtimalini ortaya çıkarır. Güzel Yaman’la Murat hakkında konuşarak, ondan destek ister. Cansu ise Murat’la ilgili Güzel’in aklını karıştırır.

Ateş ile Zeynep arasındaki buzlar erimeye başlarken ama Nazan bu durumdan rahatsız olur. Sevgi’ye ulaşamayan Şahin, deliye döner ve Nazan’ın, Sevgi’ye bir şey yapmış olmasından şüphelenir. Sevgi ise geçmişten gelen davetsiz misafir Ahmet Refik ile hayatının en zor konuşmalarından birini yapar.Kader ile Mahir’in arasını iyice açacak bir tartışma yaşanırken, bu anlar Kader’in Murat’la da yüzleşmesine sebep olur.

[mavitext]Beni Affet Finali Ne Zaman Olacak? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: beni affet 1350. bölüm özeti beni affet 28 mart çarşamba neler olacak beni affet ateş masumiyetini ispatlayabilecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL