Beni Affet 1353. 1354. Bölüm Özeti? 2-3 Nisan Kader’in Gerçek Babası!

Beni Affet 1353. 1354. Bölüm Özeti? 2-3 Nisan Kader’in Gerçek Babası!

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet tüm heyecanı ile yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. Dizide Kader Murat belirsizliği devam ederken Ateş ve Zeynep cephesinde şimdilik sular durulmuş vaziyettedir. Ancak Nazan tetikte her an bir hamle yapabilir. Yaman ve Feride ise mutludurlar. Peki Beni Affet 1353. 1354. bölüm özetleri açıklandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. 

Beni Affet 1353. 1354. Bölüm Özeti? 2-3 Nisan Neler Olacak?

Beni Affet yeni bölüm özetleri henüz elimize ulaşıncaya kadar Beni Affet ile ilgili son gelişmeleri ve önemli gördüğüm bir konuyu sizlerle paylaşmak ve görüşlerinizi de almak istiyorum. Beni Affet’in son bölümlerinde Yaman ve Feride’nin bebekleri olacaktır. Bu durum aslında imkansızdır. Yaman bebek olayının perde arkasını çözmek için harekete geçerken Asiye ise ne yapacağınız bilemez. Yaman ile Feride bebek için doktor kontrolüne giderken peşlerindeki davetsiz misafir zor anlar yaşatır.

Sevgi’nin başında ise bir bela vardır. Bu bela geçmişten gelen bir beladır ve Kader’in gerçek babası ortaya çıkmış ve ortalık karışacaktır. Sevgi şimdi hapı yutmuştur. Sevgi bu durumdan nasıl kurtulacaktır. Kader ve Murat arasında ise Murat’ın sakladığı bir gerçek ile tekrar bir gerilim yaşanır. Zeynep ise Ateş’in bazı hareketlerinden şüphelenmiştir. Halbuki Ateş hastadır. Zeynep Ateş’in gerçek niyetini anlamıştır ancak didişmeye devam etmektedirler.

[pembetext]Survivor 2018 30 Mart Kim Kazandı? Tıklayınız![/pembetext]

beni affet 2-3 nisan özetleri

Nazan ise Sevgi’nin Refik’in arabasından indiğini görünce Refik hakkında bir plan yapar. Refik ise Nazan sayesinde istemeden de olsa şaşırtıcı bir gerçeği öğrenir. Bebek konusunda heyecanlı olan Yaman ile Feride ise Cansu’dan gerçeği saklamaya karar verirler. Kader ise Mahir’in kız bulma işlerini öğrenin çok sinirlenir. Murat ile Kader yüzleşirken Güzel Asiye’nin Mükellef ile ilgili söylediklerine inanmaz. Bu durum Asiye’nin gerilmesine yol açar.

Beni Affet önemli gördüğüm konulardan bir tanesi Cüneyt karakterinin dizide ne iş yaptığıdır. Evet bu söz yıllarca dizide ön planda olan Cüneyt için biraz ağır olabilir. Ancak görmekteyiz ki son 2 senedir Cüneyt karakteri dizide kayıp. Özellikle bu sezon tamamen silinmiş durumda. Dizide Cüneyt’i görmek isteyen bir çok izleyici Cüneyt’i artık sahalarda görmek istiyor. Feride ile Cüneyt’i ayırdınız onu anladık. Ancak Feride’ye birisini buldunuz da Cüneyt’e mi bulamadınız. Cüneyt’in bir an önce dizide aktif olması gerektiğini düşünüyorum. Madem Feride ile olmayacak o zaman başka biri ile olur. Bunun zor bir durum olduğunu düşünmüyorum. Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz? Cüneyt karakterinin dizide pasif bir role çekilmesini neye bağlıyorsunuz? Bu konuda bir bilgi veya düşünceniz var mı? 

[mavitext]Beni Affet 4 Nisan Çarşamba Özeti? Cüneyt Pınar mı? Tıklayınız! [/mavitext]

Etiketler: beni affet 1353. bölüm özeti beni affet 1354. bölüm özeti beni affet 2 nisan pazartesi neler olacak beni affet 3 nisan salı neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL