Beni Affet 1355. Bölüm Özeti? 4 Nisan Çarşamba Cüneyt-Pınar Birlikteliği mi?

Beni Affet 1355. Bölüm Özeti? 4 Nisan Çarşamba Cüneyt-Pınar Birlikteliği mi?

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Affet tüm heyecanı ile devam ederken dizide ilişkiler de karışmaya başladı. Önce Murat ile Kader arasında başlayan ve şu an sadece ikisinin bildiği ilişki de şimdi de Nazan’ın yönlendirmesi ile Cüneyt ve Pınar aşkı mı yaşanacak? Beni Affet 1355. bölüm özeti yayınlandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 1355. Bölüm Özeti? 4 Nisan Çarşamba Cüneyt-Pınar Aşkı mı? 

Beni Affet dizisi son bölümleri ile izleyiciyi şaşırtmaya devam ederken dizinin 1355. bölüm özeti henüz yayınlanmadı ancak bazı tüyoları paylaşmak istiyorum. Sonrasında ise Cüneyt ve Pınar birlikteliğinden bahsetmekte fayda görüyorum. Yeni bölüm ile birlikte Cansu bir oyun oynar ve Güzel’in sırrını Yaman’a anlatmış gibi gözükür. Bu durum Feride’nin Cansu’nun hışmına uğramasına neden olur. Cansu emeline yine ulaşmış ve kötülük yapmaya devam etmektedir. Ancak bu duruma dur demek isteyen Feride ise Cansu’ya yaptığı bu kötülüğü iyi bir ders vererek ödetecektir.

Yaman ise bu bölümde Güzel’in duygularını sömürdüğünü düşündüğü Murat’a gerekli dersi vermek ister. Ancak bu kavga beklenmedik bir kişinin olaya müdahalesi ile umulmadık bir şekilde son bulacaktır. Refik ise Şahin’e maddi olarak olanaklar sağlamış ve Şahin ise ailesi ile mutlu bir gün geçirmektedir. Ancak Refik’in amacı Kader ve Sevgi’ye bir adım daha yaklaşmaktır. Şahin’n aile saadeti bozulacak mı? Murat ile Kader ise tüm bu ortam içinden sıyrılarak aşklarını yaşamaya devam eder.

[mavitext]Beni Bırakma 62. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Gelelim Nazan’ın Cüneyt ile ilgili planına. Nazan’ın planı ilk başta boşa çıkacaktır ve istediği gibi gitmeyecektir. Ancak Pınar doğru yerde doğru zamanda olunca Cüneyt’e bir adım daha yakınlaşacaktır. Nazan’ın Cüneyt ile Pınar’ı bir araya getirme çabası bu ikiliden bir aşkı doğuracak mı? Yoksa Cüneyt yıllardır peşinde koştuğu Feride’yi hatırlayıp Pınar’a kardeş gibi mi yaklaşacak. Bu ikili arasında başlaması muhtemel bir aşkın belirleyici tarafının Cüneyt olacağı açıktır. Cüneyt Pınar’a yeşil ışık yakarsa Pınar  Cüneyt aşkı da başlayacaktır.

Beni Affet’deki son dönem ilişkilerinden daha önce bahsetmiş ve Kader ile Murat ilişkisinden sonra dizide bir çok kişinin birbirini bırakıp başka ilişkiler yaşayabileceğini söylemiştim. Cüneyti’de Zeynep ve Pınar ile bir ilişki yaşayabileceğini, Güzel’in Ateş ile yaşayacağı gibi karışık durumları belirtmiştik. Görüyoruz ki bizim söylerken bile olmayacağını düşündüğümüz ilişkilerden biri Pınar ve Cüneyt ilişkisi de dizide başlatılmak isteniyor. Hatta Cüneyt ile ilgili olarak da Cüneyt’in dizide çok pasif kaldığı ve sahalarda olması gerektiğini söylemiştik. Benim düşüncem Cüneyt ve Pınar ilişkisinin çok iyi olmayacağıdır. Siz bu ikili arasındaki durumu nasıl değerlendiriyorsunuz? Sizce Cüneyt ile Pınar ilişkisi olur mu?

Etiketler: beni affet 1355. bölüm özeti beni affet 4 nisan çarşamba neler olacak beni affet cüneyt ile pınar evlenecen mi birlikte mi olacak beni affet cüneyt pınar birlikteliği mi aşkı mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL