Beni Affet 1356. 1357. Bölüm Özeti? 5-6 Nisan Pınar Cüneyt İlişkisinde Samimi mi?

Beni Affet 1356. 1357. Bölüm Özeti? 5-6 Nisan Pınar Cüneyt İlişkisinde Samimi mi?

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarında yayınlanan Beni Affet tüm heyecanı ile devam ederken dizide yeni ilişkiler ve aşklar devam ediyor. Kader ve Murat aşkından sonra merak edilen konulardan bir tanesi Cüneyt ve Pınar aşkının olup olmayacağı konusu oldu. Peki 1356. ve 1357. bölüm özetleri yayınlandı mı? Yeni bölümlerde neler olacak? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirisiniz.

Beni Affet 1356. 1357. Bölüm Özeti? 5-6 Nisan Pınar Cüneyt Bir Arada!

Star Tv ekranlarında yayınlanan Beni Affet tüm heyecanı ile devam ederken dizide Refik Kader’e ulaşmak ve ailesine ulaşmak için Şahin’i işe alır. Şahin iş bulmanın hevesiyle mutlu olurken Refik ise Sevgi’nin evine gelir ve eski günleri hayal eder. Diğer taraftan Pınar doğru zamanda Cüneyt’in yanında olur ve Güneş’i kurtararak Cüneyt ile konuşur. Pınar Güneş’in annesini sorar ve Cüneyt ayrıldıklarını söylediğinde Pınar sevinir. Nazan ise kızını telefon mesajları ile yönlendirir.

Yaman ise Kader ve Murat’ın iş yerini basar ve onlardan Güzel’in hesabını sorar. Diğer taraftan Güzel Yaman’a Murat, Kader ve Mahir ile ilgili güzel sözler söylerken Murat ve Kader’in ilişkisinden habersizdir.  Yaman ise Güzel’e yalan söylememesi konusunda uyarır. Bu şekilde çalışmasına müsade eder. Refik evde iken Şahin ile Sevgi alışverişten dönmektedir ve Refik her an yakalanabilir. Feride ise Cansu’ya tuzak kurar ve iyi bir ders verir. Güzel Feride’ye kızar. Cansu Yaman’ın telefonuna mesaj atmış ve iyi bir tuzak hazırlamıştır. Ancak bu tuzak ters tepecektir.

[mavitext]Beni Bırakma 64. 65. Bölüm Özetleri? Tıklayınız![/mavitext]

Murat ise Yaman gittikten sonra hesap sormak için harekete geçer ancak Kader Murat’ı engeller. Kader o işin kendilerine lazım olduğunu ve Güzel ile Yaman’ın bir önemi olmadığını söyler. Asiye Güzel’in yaptığını duyunca tepki gösterir. Feride yemekteyken Cansu’ya Yaman’a attığı mesaj ile ilgili hesap sorarken Cansu bunu reddeder. Feride ise Cansu’nun ses kaydını sofrada dinletir. Güzel ise bu duruma çok sinirlenir ve Cansu’dan hesap sorar ve bir daha kendisi ile konuşmaması gerektiğini söyler.

Cüneyt ile Pınar birlikte parkta eğlenirken Pınar Cüneyt’i pastaneye davet eder. Cüneyt bunu kabul etmez. Bu arada Cüneyt Kayseri’de işi olduğu için Feride’de çocuğuna bakamayacağından Pınar bu fırsatı değerlendirir ve Cüneyt’e Güneş’e bakabileceğini söyler. Bu ilişki ile ilgili her ne kadar Nazan’ın yönlendirmesi ile olsa da Cüneyt ile Pınar’ın iyi bir partner olacağını düşünmüştüm. Ancak Pınar’da bazı özelliklerini annesinden almı ve Cüneyt ile ilgili ” zengin kocayı gökte ararken yerde buldum” diyerek bu ilişkideki amacının para ve zenginlik olduğunu ortaya koymuş bulunuyor. Siz bu ilişki ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Beni Affet 1356. Bölüm Resmi Özeti:

Yaman, Güzel’in Murat’tan uzak durmasını istese de yasaklamanın doğru olmadığını düşünür ve görüşmelerine izin verir. Güzel, soluğu Murat’ın yanında alır. Kader’le birlikte duygusal anlar yaşayan Murat’ın, karşısında Güzel’i görünce ne yapacağı ise merak konusudur. Feride, herkesten gizli bir şekilde bebeği için kontrole gider. Ancak Cansu, Feride’nin peşindedir.

Kozanlar, ailecek bir iş için Kayseri’ye gitmeye karar verirler. Cüneyt’in evde olacağını düşünen Pınar, Güneş’e bakma bahanesiyle soluğu Cüneytlerde alır. Ancak Cüneyt’in de şehir dışına çıkacağını öğrenen Pınar, Cüneyt’in kalması için bir oyun oynar. Refik ise Sevgi’ye yakın olmak için, Şahin’i kullanır ve yeni bir oyunla Sevgi’nin karşısına çıkmaya hazırlanır.

Etiketler: beni affet 1356. bölüm özeti beni affet 1357. bölüm özeti beni affet 5 nisan neler olacak beni affet 6 nisan neler olacak


Yorumlar

  • asu

    murat ve kader cok yakisiyorla

  • Anonymous

    baydiniz bu diziynen final olsun

  • anonim

    Maşallah tebrik ederim senaristleri hep kötüler kazanıyor Bu ne ya valla artık bunaldık şu nazandan gına geldi birazda güzel şeyler görelim şu sıralar güzel olan tek şey murat kader aşkı

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL