Beni Affet 1361. 1362. Bölüm Özeti? 12-13 Nisan Neler Olacak?

Beni Affet 1361. 1362. Bölüm Özeti? 12-13 Nisan Neler Olacak?

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarında yayınlanan Beni Affet tüm heyecanı ile devam ederken dizide olaylar bitmek bilmiyor. Pınar’ın Cüneyt’i elde etme çabaları ve Nazire’nin hamilelik yalanı.. Beni Affet 1361. ve 1362. bölüm özetleri ve daha fazlası yazımızda…

Beni Affet 1361. 1362. Bölüm Özeti? 12-13 Nisan Neler Olacak?,

Beni Affet tüm heyecanı ile devam ederken dizide Kader ile Murat arasında yakınlaşma devam ederken, bir taraftan Mahir Kader’in hareketlerinden şüphelenir ve Kader’in bir derdi olduğunu düşünür. Diğer yandan Güzel’de Mahir’in yanına gelerek Murat’ı tekrar kazanmasında yardım ister. Mahir’de Kader’i kazanmada Güzel’den yardım ister. Bu istekler doğrultusunda ikili sevdiklerine kavuşacaklar mı? Murat ile Kader’in arasındaki ilişkiyi öğrendiklerinde ne yapacaklar?

Beni Affet’de Nazire Feride’yi Cansu’nun şerrinden korumak için yalan söyler ve hamileyim der. Bundan sonrası ise ayıtla pirincin taşını mevzusudur. Nazire ve Feride bu işten nasıl sıyrılacaklar merak konusu iken pek de sıyrılamayacaklar gibi duruyor. Zira Nazire Mükellef’in kardeşi Orhan’dan hamileyim der. Orhan, Asiye’lerin evine gelince Osman Kozan gelir ve Orhan’ı bir güzel pataklar. O sırada içeriden Nazire gelir. Feride ile birlikte Osman Kozan’ı durdurmaya çalışırlar ancak durduramazlar. Osman Orhan’ı Nazire’ye zorla sahip olmak ile suçlarken, Nazire kendi isteğimle birlikte oldum beni zorlayan olmadı der.

[mavitext]Beni Bırakma 12 Nisan Perşembe Zeynep Kaçırılır? Tıklayınız![/mavitext]

Osman Kozan Orhan’ı bırakırken kapıda Asiye ve Cansu olanları izlemektedir. Cansu Nazire ve Feride’nin oyununa inanmıştır ancak Asiye böyle bir oyuna gelmez ve Orhan’a gerçekeleri anlatma karşılığında para vereceğini söyler. Feride ve Nazire’nin planı suya düşmektedir. Diğer yandan Pınar ise Cüneyt’i elde etme planlarını annesine anlatırken Ateş gelir ve dersaneye neden gitmedin diye hesap sorar. Bunun üzerine ne diyeceğini bilemeyen Pınar Güneş’e bakmaya gittiğini söyleyerek için işinden sıyrılmaya çalışır.

Beni Affet’de Pınar ve Cüneyt aşkı baştan ölü doğan bir aşk olacaktı. Zira almış olduğumuz ilgilere göre Cüneyt karakteri dizi gelecek sezon devam ederse dizide olmayacak. Cüneyt karakterini canlandıran Murat Danacı diziden bu sezon çıkıyor. Böylelikle dizide Feride ve Cüneyt aşkını bekleyenlerinde umutları sönmüş olacak. Siz Cüneyt’in diziden çıkması konusunda ne düşünüyorsunuz? 

Etiketler: beni affet 12 nisan perşembe neler olacak beni affet 13 nisan cuma neler olacak beni affet 1361. bölüm özeti beni affet 1362. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL