Beni Affet 1365. 1366. 1367. Bölüm Özeti? 18-19-20 Nisan Neler Olacak?

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet kaldığı yerden devam ederken dizide olanlar izleyiciyi merak içerisinde bırakmıştır. Feride ile ilgili önemli gelişmelerin yaşandığı Beni Affet 1365. bölüm özeti yayınlandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 1365. 1366. 1367. Bölüm Özeti? 18-19-20 Nisan Neler Olacak?

Beni Affet dizimizin yeni bölüm özeti gelinceye kadar dizide yaşanan son gelişmeler hakkında bilgi vermek istiyoruz. Feride Cüneyt’in bakıcı tutmasına sinirlenmiştir. Bu durumda Pınar kendisini Feride’ye sevdirmeye çalışmaktadır. Cüneyt ise Feride ile ilgili önemli bir sırrı öğrenmiştir. Feride bu sırrı söylememesi için Cüneyt’i iknaya çalışır. Eve hediyeler ile gelen Yaman ise evde Feride’den aldığı haber ile yıkılır.

Ateş ise Nazan’ın Pınar ve Cüneyt ile ilgili yalan söylediğini anlar. Nazan ise Ateş ve Zeynep’e şok edici sözler söylerken Sevgi Nazan’ın planlarını anlamıştır. Ancak Nazan durumu lehine çevirebilecek bir koz elde etmiştir. Murat’ın ne sakladığını anlamak için onu takip etmeye karar veren şok edici manzara ile şaşırır. O sırada yanına gelen beklenmedik kişi Osman’a zor anlar yaşatır.

Yaman Feride’nin bebeğini aldırdığını duyunca şok olmuştur. Feride bu durumun gerekli olduğunu Yaman’a anlatmaya çalışır. Asiye ve Güzel’in Yaman’ın Feride’ye aldığı bebek hediyelerini görmesi ile işler iyice karışır. Asiye ise Feride ve Nazire’nin konuşmasını dinlerken şok edici sözler duyar. Murat’ı takip eden Osman’ın Kader’e söylediği sözler Kader’i üzer. Murat ise Osman’a çok şaşırtıcı sözle söyler.

Refik ise Şahin’i başka bir kadınla gördüğünü Sevgi’ye söyler. Sevgi ise Refik’in Şahin’e iftira attığını söyler. İkiliyi gizlice takip eden Nazan ikili arasında bir şeyler olduğunu anlar. Nazan’ın gerçeği öğrenmek için attığı adım onu beklenmedik bir durumda bırakır. Ancak bu durum Nazan’ın eline çok önemli bir koz geçmesine neden olur. Cüneyt ile Pınar Güneş’i çok güzel bir yere götürürken, Pınar’ın bir hamlesi Cüneyt’i etkilemeyi başarır.

Beni Affet’de gelecek bölümlerde Refik ile Sevgi arasında olan olayları Şahin öğrenecek ve olaylar çığrından çıkacak. Öte yandan Kader ile Murat arasındaki ilişkinin Güzel tarafından öğrenilmesine az bir zaman kalmıştır. Burada Güzel’in vereceği tepki merak konusudur. Biliyorsunuz Güzel’in ne yapacağı belli olmuyor. Ben Güzel’in Murat ile Kader arasındaki ilişkiyi sezon sonunda öğreneceğini ve burada birilerinin öleceğini düşünüyorum. Sizce Güzel bu ilişkiyi öğrendiğinde ne yapacak?

[pembetext]Beni Bırakma 74. 75. Bölüm Özetleri? Tıklayınız![/pembetext]

Beni Affet 1365. 1366. 1367. Bölüm Özeti? 18-19-20 Nisan Neler Olacak? (15 Yorum)

  1. MURAT KADER ÇOK TATLILAR SAKIN MURATI CÎKARMAYIN YOKSA IZLENMEZ DIZI SONUNA KADAR MURAT KADER OLMALI MURAT RÔLÙNÙ COK IYI YAPIYOR

  2. senaristi kutluyorum murat ve kader ask baslatladiklari için dizi güzelesiyor tipki bahar ve kemal gibiler murat ve kader

  3. feride haklı bbebeyi saklamak zorunda dna testinde yaman çıkmıycak testi okuyacak çookk sıktı hem dizi sıktı hem cansu bebeyin babası ceyhun ortaya çıksa ya dna testi ni okusun cansu kazanamasın herşeyin 1 sınırı çizgisi var aşmayalım aha mayısa hazirana 2 ay var diziyi toplayın

  4. Inşallah feride ve yaman ayrılmazlar sonuç ne çıkarsa çıksın feride yamanı bırakmasın cansuyu kapının önüne koysunlar .

  5. Feride ne olur yamana bebeği alınmadığını söyle ne olur cansunun bebeği insallah başkasından olur