Beni Affet 1365. 1366. 1367. Bölüm Özeti? 18-19-20 Nisan Neler Olacak?

Beni Affet 1365. 1366. 1367. Bölüm Özeti? 18-19-20 Nisan Neler Olacak?

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet kaldığı yerden devam ederken dizide olanlar izleyiciyi merak içerisinde bırakmıştır. Feride ile ilgili önemli gelişmelerin yaşandığı Beni Affet 1365. bölüm özeti yayınlandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 1365. 1366. 1367. Bölüm Özeti? 18-19-20 Nisan Neler Olacak?

Beni Affet dizimizin yeni bölüm özeti gelinceye kadar dizide yaşanan son gelişmeler hakkında bilgi vermek istiyoruz. Feride Cüneyt’in bakıcı tutmasına sinirlenmiştir. Bu durumda Pınar kendisini Feride’ye sevdirmeye çalışmaktadır. Cüneyt ise Feride ile ilgili önemli bir sırrı öğrenmiştir. Feride bu sırrı söylememesi için Cüneyt’i iknaya çalışır. Eve hediyeler ile gelen Yaman ise evde Feride’den aldığı haber ile yıkılır.

Ateş ise Nazan’ın Pınar ve Cüneyt ile ilgili yalan söylediğini anlar. Nazan ise Ateş ve Zeynep’e şok edici sözler söylerken Sevgi Nazan’ın planlarını anlamıştır. Ancak Nazan durumu lehine çevirebilecek bir koz elde etmiştir. Murat’ın ne sakladığını anlamak için onu takip etmeye karar veren şok edici manzara ile şaşırır. O sırada yanına gelen beklenmedik kişi Osman’a zor anlar yaşatır.

Yaman Feride’nin bebeğini aldırdığını duyunca şok olmuştur. Feride bu durumun gerekli olduğunu Yaman’a anlatmaya çalışır. Asiye ve Güzel’in Yaman’ın Feride’ye aldığı bebek hediyelerini görmesi ile işler iyice karışır. Asiye ise Feride ve Nazire’nin konuşmasını dinlerken şok edici sözler duyar. Murat’ı takip eden Osman’ın Kader’e söylediği sözler Kader’i üzer. Murat ise Osman’a çok şaşırtıcı sözle söyler.

Refik ise Şahin’i başka bir kadınla gördüğünü Sevgi’ye söyler. Sevgi ise Refik’in Şahin’e iftira attığını söyler. İkiliyi gizlice takip eden Nazan ikili arasında bir şeyler olduğunu anlar. Nazan’ın gerçeği öğrenmek için attığı adım onu beklenmedik bir durumda bırakır. Ancak bu durum Nazan’ın eline çok önemli bir koz geçmesine neden olur. Cüneyt ile Pınar Güneş’i çok güzel bir yere götürürken, Pınar’ın bir hamlesi Cüneyt’i etkilemeyi başarır.

Beni Affet’de gelecek bölümlerde Refik ile Sevgi arasında olan olayları Şahin öğrenecek ve olaylar çığrından çıkacak. Öte yandan Kader ile Murat arasındaki ilişkinin Güzel tarafından öğrenilmesine az bir zaman kalmıştır. Burada Güzel’in vereceği tepki merak konusudur. Biliyorsunuz Güzel’in ne yapacağı belli olmuyor. Ben Güzel’in Murat ile Kader arasındaki ilişkiyi sezon sonunda öğreneceğini ve burada birilerinin öleceğini düşünüyorum. Sizce Güzel bu ilişkiyi öğrendiğinde ne yapacak?

[pembetext]Beni Bırakma 74. 75. Bölüm Özetleri? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: 18 nisan beni affet de olacaklar beni affet 1365. bölüm özeti beni affet 1366. bölüm özeti beni affet 1367. bölüm özeti beni affet 19 nisan perşembe neler olacak beni affet 20 nisan cuma olacaklar


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL