Beni Affet 1368. 1369. Bölüm Özeti? 23-24 Nisan Feride Yaman Ayrılıyor mu?

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet tüm heyecanı ile yeni bölümleri ile izleyici ile buluşurken dizide Feride ve Yaman’ın Cansu yüzünden ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu oldu. Peki Beni Affet 1368. ve 1369. bölüm özetleri açıklandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 1368. 1369. Özeti? 23-24 Nisan Feride Yaman Ayrılıyor mu?

Star Tv ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Beni Affet tüm heyecanı ile devam ederken dizide Feride ve Yaman ilişkisinin durumu merak konusu oldu. Dizinin yeni bölüm özetleri açıklanıncaya kadar dizide meydana gelebilecek olaylar ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Beni Affet dizisinde özellikle Yaman’ın Cansu’nun bebeği ile ilgili gerçekleri açıklamaya çalışırken hüsrana uğraması ikilinin arasının bozulmasına yol açacağa benziyor.

Beni Affet’de Nazan’ın Refik ile ilgili tavrı Sevgi’yi zor durumda bırakır. Bununla yetinmeyen Nazan Sevgi’den bazı taleplerde bulunur. Refik ise Sevgi’yi ağlarken bulur ve ona şok edici bir teklifte bulunur. Mahir ile konuşmaya giden Murat’ın başına ise umulmadık işler gelir. Kader ise Murat’a yardım ederken onları izleyen bir çift göz vardır. Bu kişinin olayların akışına olan etkisi merak konusudur.

[mavitext]Beni Bırakma 76. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Test sonucunu elinde tutan Yaman ise Cansu’ya son kez bir teklifte bulunur. Cansu ise bunu reddeder ve Yaman test sonucunu açıklar. Ferde ise Yaman’dan bebeği ile ilgili sakladığı gerçekleri açıklamak için doğru zamanı bekler. Ancak duydukları nedeniyle kendisine yeni bir yol çizer. Pınar’ın sözlerine kızan Cüneyt ise ona kızar. Cüneyt’in rahatsızlığı yeniden açığa çıkar. Bu durumdan haberi olmayan Pınar ise başarılı olduğunu düşünür.

Beni Affet’de Cansu’nun bebeğinin kimden olduğu ortaya çıkarken bu durumun Feride ve Yaman ilişkisini etkilemesi ikilinin gelecek bölümlerde ayrılacağı yorumlarına neden oldu. Pınar ve Cüneyt arasındaki ilişkide ise Cüneyt’in Pınar’ın gerçek niyetini anlamasına az bir zaman kaldı. Sizce Feride ve Yaman ayrılmalı mı? Pınar ve Cüneyt ayrılırsa Cüneyt ve Feride ilişkisi başlar mı? Siz hangi ilişkiyi destekliyorsunuz?

Beni Affet 1368. 1369. Bölüm Özeti? 23-24 Nisan Feride Yaman Ayrılıyor mu? (16 Yorum)

  1. Yaman gerçekleri bulmaya çalıssın cansunun bebginin yamndan olmadığı ortaya çıksin feride gercekleri yamana anlatsn yine birlikte olsunlar

  2. dizi avcisi beni afet bitiyormu ne olur bitmesin murat ve kader ask diziyi çok gûzelestirdiler insalah bitmez sizce kader ve murat tutuldumu diziyi kurtarilarmi

  3. çok sıkmadımı neyi cansunun karnındaki artık gerçekler ortaya çıksın cansunun çocugu ölsün niye derseniz o feridenin bebeyini öldürmek istedi artık herşeyi uzatmayın can sıkıcı olmaya başladı mayıs sonuna kadar cansu ve bebeyinden kurtulun

  4. Artık şu Cansu nun yalanı ortaya çıksın don lastiği gibi uzattınız. Sıkıldik şu sevimsiz Cansu dan çıkartın artık Cansu ve bebeği olsun.çünkü ölümü hak ediyor.

  5. Yaman feride ayrılmasın devamlı ayrılık sahnesi yazıp duruyorsunuz artık yeter.seneye devam ederse o bu onu bunu aldatmasinlar sıktınız başka senaryuculara yazamiyormusunuz.

  6. Feride ile cüneyti tekrar bir araya getirmeniz kadar saçma ve sinir bozucu bir durum olamaz. Allah aşkına feride ile yamanı ayırmayın bizler onlar için bu diziyi izliyoruz ?

  7. oooooooooo ne gereksiz senaryolar cansu ya ölsün bebeyin gerçek babası ceyhun ortaya çıksın orhan hapse girsin bu ne neriman 2 ay sonra yine dizide anlaşılan 2 ayda 3 bölüm giriyor cansunun bebeyi ölsün