Beni Affet 1368. 1369. Bölüm Özeti? 23-24 Nisan Feride Yaman Ayrılıyor mu?

Beni Affet 1368. 1369. Bölüm Özeti? 23-24 Nisan Feride Yaman Ayrılıyor mu?

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet tüm heyecanı ile yeni bölümleri ile izleyici ile buluşurken dizide Feride ve Yaman’ın Cansu yüzünden ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu oldu. Peki Beni Affet 1368. ve 1369. bölüm özetleri açıklandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 1368. 1369. Özeti? 23-24 Nisan Feride Yaman Ayrılıyor mu?

Star Tv ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Beni Affet tüm heyecanı ile devam ederken dizide Feride ve Yaman ilişkisinin durumu merak konusu oldu. Dizinin yeni bölüm özetleri açıklanıncaya kadar dizide meydana gelebilecek olaylar ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Beni Affet dizisinde özellikle Yaman’ın Cansu’nun bebeği ile ilgili gerçekleri açıklamaya çalışırken hüsrana uğraması ikilinin arasının bozulmasına yol açacağa benziyor.

Beni Affet’de Nazan’ın Refik ile ilgili tavrı Sevgi’yi zor durumda bırakır. Bununla yetinmeyen Nazan Sevgi’den bazı taleplerde bulunur. Refik ise Sevgi’yi ağlarken bulur ve ona şok edici bir teklifte bulunur. Mahir ile konuşmaya giden Murat’ın başına ise umulmadık işler gelir. Kader ise Murat’a yardım ederken onları izleyen bir çift göz vardır. Bu kişinin olayların akışına olan etkisi merak konusudur.

[mavitext]Beni Bırakma 76. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Test sonucunu elinde tutan Yaman ise Cansu’ya son kez bir teklifte bulunur. Cansu ise bunu reddeder ve Yaman test sonucunu açıklar. Ferde ise Yaman’dan bebeği ile ilgili sakladığı gerçekleri açıklamak için doğru zamanı bekler. Ancak duydukları nedeniyle kendisine yeni bir yol çizer. Pınar’ın sözlerine kızan Cüneyt ise ona kızar. Cüneyt’in rahatsızlığı yeniden açığa çıkar. Bu durumdan haberi olmayan Pınar ise başarılı olduğunu düşünür.

Beni Affet’de Cansu’nun bebeğinin kimden olduğu ortaya çıkarken bu durumun Feride ve Yaman ilişkisini etkilemesi ikilinin gelecek bölümlerde ayrılacağı yorumlarına neden oldu. Pınar ve Cüneyt arasındaki ilişkide ise Cüneyt’in Pınar’ın gerçek niyetini anlamasına az bir zaman kaldı. Sizce Feride ve Yaman ayrılmalı mı? Pınar ve Cüneyt ayrılırsa Cüneyt ve Feride ilişkisi başlar mı? Siz hangi ilişkiyi destekliyorsunuz?

Etiketler: beni affet 1368. 1369. bölüm özeti neler olacak beni affet 23 nisan pazartesi özeti neler olacska beni affet 24 nisan neler olacak özeti beni affet yaman feride ayrılacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL